Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

toke ne shitje durres - Vila Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 43
Tiranë , 8
Elbasan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe toke ne shitje durres,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj toke ne shitje durres Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:43 Vila , Durrës

Jepet Vile Me Qera , Plazh Durres

2 000 EUR / muaj

Sot 15:31 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI DHE TOKE NE QERRET ANES RRUGES!

160 000 EUR

24 Sht 09:59 Vila , Durrës

Plazh Durres, shes shtepi 2 Katshe

115 000 EUR

19 Sht 17:47 Vila , Durrës

Shitet Vile ne Durres lagja 15.

300 000 EUR

15 Gush 00:19 Vila , Durrës

Vile dy kateshe ne Durres

280 000 EUR

30 Qer 13:11 Vila , Durrës

Shitet Vile 2 kateshe + Toke 195.1 m2 ne Durres

160 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 21:01 Vila , Durrës

Vilë model Amerikan me 1600 metra tokë

150 000 EUR

17 Pri 17:12 Vila , Durrës

Shitet, HOTEL, Gjiri I Lalëzit, Durrës

05 Pri 00:18 Vila , Durrës

Vile dy kateshe Durres

295 000 EUR

20 Mar 12:03 Vila , Durrës

Shitet vile 3-she ne Arapaj, Durres

310 000 EUR

17 Dhj 14:44 Vila , Durrës

Vilë në tre çezma, Durrës

150 000 EUR

03 Sht 14:17 Vila , Tiranë

Shitet Vile ne Rezidencen Green Valley.

600 000 EUR

27 Korr 14:22 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE ,HEKURUDHA PLAZH DURRES!

130 000 EUR

03 Korr 14:11 Vila , Durrës

Vile ne Durres

120 000 EUR

17 Qer 23:51 Vila , Durrës

Vilë model Amerikan

140 000 EUR

24 Maj 19:39 Vila , Durrës

Vilë model Amerikan

140 000 EUR

09 Mar 17:59 Vila , Durrës

Vilë model Amerikan

130 000 EUR

14 Shk 11:31 Vila , Durrës

OKAZION! Vile 3 kateshe + Truall ne Durres

120 000 EUR

04 Shk 13:57 Vila , Durrës

Jepet me qera vile per destinacion agroturizmi

3 500 EUR /

17 Jan 00:13 Vila , Durrës

Jepet me qera Agrobiznes!

3 000 LEK /

15 Tet 08:59 Vila , Durrës

SHITET VILE NE SUKTH

100 000 EUR

27 Sht 02:04 Vila , Durrës

Vile prej 420m2 ne Durres

29 Sht 08:30 Vila , Durrës

Shitet vile lagjja 15

150 000 EUR

11 Gush 12:51 Vila , Durrës

Shitet Vile ne Durres

30 000 000 LEK

05 Maj 11:57 Vila , Tiranë

Shitet objekti + 2000m2 toke truall

200 000 EUR

30 Pri 10:16 Vila , Durrës

Shtepi me toke ne Durres

75 000 EUR

18 Korr 10:31 Vila , Durrës

VILE NE DURRES (OKAZION)

70 000 EUR

27 Jan 20:57 Vila , Durrës

Shitet hotel ne Golem,Durres 600000 euro

600 000 EUR

19 Dhj 15:32 Vila , Durrës

Okazion

239 EUR

07 Maj 09:35 Vila , Durrës

Shitet vile 3 kateshe plus toke

80 000 EUR

25 Mar 14:33 Vila , Durrës

Super Okazion Ville ne Durres plazh !!!!!

225 000 EUR

29 Jan 12:48 Vila , Durrës

Vile ne Sukth-Durres

125 000 EUR

10 Nën 18:48 Vila , Durrës

Shitet vile 3-kateshe plus toke

80 000 EUR

23 Gush 18:32 Vila , Durrës

300m toke me leje ndertimi

35 000 EUR

18 Gush 10:59 Vila , Durrës

Vile me tok private 2000m2 ne Durres

75 000 EUR

04 Maj 12:34 Vila , Durrës

Vile ne Durres

370 000 EUR

09 Sht 10:34 Vila , Tiranë

Shitet ndertese dhe toke perreth

11 Mar 22:50 Vila , Durrës

Vila dy kateshe

120 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj toke ne shitje durres | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione