Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamez - Vila Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 79

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamez,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kamez Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:29 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Kamëz.

205 000 EUR

Sot 07:34 Vila , Tiranë

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez,Tirane

160 000 EUR

Sot 04:43 Vila , Tiranë

Shitet Vile

194 000 EUR

Dje 18:38 Vila , Tiranë

SHITET VILË 3 KATËSHE NË KAMEZ

500 000 EUR

Dje 09:44 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Kamëz, Tiranë.

220 000 EUR

25 Sht 14:44 Vila , Tiranë

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez!

215 000 EUR

25 Sht 14:22 Vila , Tiranë

SHESIM VILE NE KAMEZ!!! 160 000 EURO

160 000 EUR

23 Sht 13:30 Vila , Tiranë

Shitet, Vile, Kamez , Tirane.

320 000 EUR

Online
02 Sht 10:06 Vila , Tiranë

SHESIM VILE TRE KATESHE NE KAMEZ!

250 000 EUR

25 Gush 23:22 Vila , Tiranë

Jepet me qera kat vile ne Kamez

500 EUR / muaj

18 Gush 09:09 Vila , Tiranë

SHITET SUPER VILE KAMEZ

205 000 EUR

04 Gush 18:29 Vila , Tiranë

SHESIM VILE TE RE NE KAMEZ!!! 210 000 EURO

210 000 EUR

31 Korr 18:17 Vila , Tiranë

Jepet vile me qera

45 000 LEK / muaj

04 Qer 14:36 Vila , Tiranë

Shitet Toke 500 m2

5 EUR

30 Maj 16:59 Vila , Tiranë

SHITET VILË NË KAMËZ

215 000 EUR

24 Pri 13:58 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë, Kamëz, Tiranë.

220 000 EUR

16 Pri 10:54 Vila , Tiranë

Shitet shtepi private || 2+1 dhe 2 || 112m2 Ndertim dhe 420m

110 000 EUR

20 Shk 10:47 Vila , Tiranë

Shitet Toke 500 m2 Kamez Bulevardi Nene Tereza

5 EUR

29 Jan 13:34 Vila , Tiranë

Vile ne Shitje Kamez 260.000mije euro

260 000 EUR

23 Dhj 15:55 Vila , Tiranë

Shitet Vilë 2 Katëshe + Papafingo, Kamëz

200 000 EUR

01 Nën 15:26 Vila , Tiranë

SHITET VILE NE KAMEZ

170 000 EUR

11 Tet 11:26 Vila , Tiranë

JEPET ME QERA VILE NE KAMEZ

500 EUR / muaj

15 Sht 15:56 Vila , Tiranë

Super Vile me qera te Kthesa e Kamzes, prane terminalit

1 000 EUR / muaj

10 Gush 12:03 Vila , Tiranë

NE SHITJE VILE 4 KATESHE NE KAMEZ, TIRANE!

700 000 EUR

15 Maj 20:04 Vila , Tiranë

SHITET VILE NE INSTITUT BUJQESOR/KODER KAMEZ

220 000 EUR

28 Shk 17:06 Vila , Tiranë

Qera / Vile / Kamez / ID Vi406062

450 EUR / muaj

28 Jan 10:52 Vila , Tiranë

Shitet / Vile / Kamez / ID Vi506057

97 000 EUR

28 Jan 10:52 Vila , Tiranë

Shitet / Vile / Kamez / ID Vi506056

380 000 EUR

27 Jan 09:15 Vila , Tiranë

Vile ne Shitje Rruga Xhorxh Bush ne Kamez

380 000 EUR

17 Jan 10:02 Vila , Tiranë

OKAZION!!!! Shkolla Ibrahim Rugova Kamez

1 200 000 EUR

22 Nën 19:50 Vila , Tiranë

Okazion! Shitet vilë në Kamëz.

130 000 EUR

16 Nën 10:18 Vila , Tiranë

Nuova casa

350 000 EUR

30 Tet 19:17 Vila , Tiranë

Shitet/Godine/Laknas/ID Vi506035

150 000 EUR

10 Sht 05:02 Vila , Tiranë

Shitet godine 4 kateshe ne Kamez

750 000 EUR

08 Korr 17:16 Vila , Tiranë

Shitet,Vilë,Kamëz

250 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamez | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione