Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjenerator - Vila Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 38
Durrës , 3
Lushnjë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjenerator,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gjenerator Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:38 Vila , Tiranë

Qera Vile 4 Katshe te Kopeshti Zologjik

3 500 EUR / muaj

Sot 14:38 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Katesh te Vilat Gjermane

457 000 EUR

Sot 14:31 Vila , Tiranë

SHITET, VILE, GJIRI I LALZIT DURRES

950 000 EUR

Sot 11:38 Vila , Durrës

Shitet Vile Tek Lura1,Gjiri i Lalzit

950 000 EUR

Sot 09:36 Vila , Durrës

Shitet, Vile Elitare, Gjiri i Lalzit

950 000 EUR

26 Sht 11:29 Vila , Durrës

SHITET, VILË, GJIRI I LALZIT, DURRËS.

950 000 EUR

04 Sht 13:24 Vila , Tiranë

SHESIM VILE NE BERZHITE! OKAZION!!!

270 000 EUR

21 Korr 14:33 Vila , Lushnjë

Vile me qera okazionnn!!

450 EUR / muaj

21 Qer 19:48 Vila , Tiranë

Qera, Vilë, Liqeni Artificial

3 000 EUR / muaj

16 Shk 08:30 Vila , Tiranë

SHITET SUPER VILË NË BËRZHITË

500 000 EUR

29 Jan 13:49 Vila , Tiranë

Vile Okazion ne shitje Berzhite

275 000 EUR

26 Jan 20:57 Vila , Tiranë

VILE LUKSOZE ME PISHINE PER QIRA, BERZHITE !

2 500 EUR / muaj

10 Jan 12:19 Agjent për shitje të pronës Vila , Tiranë

Vile me qera

1 300 EUR / muaj

25 Dhj 12:35 Vila , Tiranë

Vile 4 kate me qera tek Liqeni Artificial

13 Korr 12:31 Vila , Tiranë

Vile 4 kate, me qera tek Liqenit Artificial

02 Qer 14:26 Vila , Tiranë

JEPET ME QIRA VILË 3 KATE TEK FAKULTETI EKONOMIK, TIRANË.

2 000 EUR / muaj

28 Pri 15:03 Vila , Tiranë

Jepet me qera Vile 2 katshe BLLOKU AMBASADAVE

6 500 EUR / muaj

24 Gush 13:06 Vila , Tiranë

Vile 3-kateshe e pershtatshme per ambjente zyrash

2 000 EUR / muaj

23 Korr 10:54 Vila , Tiranë

SHITET VILE 2 KATESHE

350 000 EUR

11 Dhj 09:53 Agjent për shitje të pronës Vila , Tiranë

Vile me qera, TEG

5 000 EUR / muaj

28 Sht 13:59 Vila , Tiranë

VILE LIQENI ARTIFICIAL

3 000 EUR / muaj

02 Tet 13:25 Vila , Tiranë

Jepet me qera Vile ne zonen e parkut te liqenit.

2 500 EUR / muaj

16 Qer 17:56 Vila , Tiranë

Vile 4 kate me qera tek Liqeni Artificial

19 Maj 18:12 Vila , Tiranë

Vile 4 kate me qera tek Liqeni Artificial

300 000 LEK

07 Dhj 13:28 Vila , Tiranë

ID 0447 Jepet vile me qera prane Qyteti Studenti

2 000 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjenerator | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione