Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjiri - Vila Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 349
Tiranë , 82
Vlorë , 2
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjiri,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Gjiri Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:27 Vila , Tiranë

Shitet, Vilë individuale,Kompleksi “Turquoise Marina”

280 000 EUR

Sot 16:22 Vila , Durrës

SHITET VILE ELITARE, NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO", GJIRI I LAL

1 600 000 EUR

Sot 16:13 Vila , Durrës

��SHITET VILE NE RESORT SAN PIETRO, GJIRI LALZIT

495 000 EUR

Sot 16:05 Vila , Tiranë

~��SHITET SUPER VILE TE KOMPLEKSI PRIMAVERA,GJIRI LALZIT

670 000 EUR

Sot 15:56 Vila , Durrës

��~SHITET VILE 2 KATESHE 4+1 TE GJIRI I LALZIT

576 200 EUR

Sot 15:50 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2- kateshe, Gjiri i Lalezit

270 000 EUR

Sot 15:49 Vila , Tiranë

SHITET VILE TOURQUAZE MARINE

205 000 EUR

Sot 15:30 Vila , Tiranë

Shitet, Vile 2- kateshe , Gjiri i Lalezit

260 000 EUR

Sot 15:29 Vila , Tiranë

SHITET VILE INDIVIDUALE, TURQUOISE MARINA

520 000 EUR

Sot 14:36 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

500 000 EUR

Sot 14:04 Vila , Durrës

VILA NE SHITJE, IBIZA COMPLEX TEK GJIRI I LALZIT!

350 000 EUR

Sot 14:04 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe, Lura 1, Gjiri I Lalezit!

495 000 EUR

Sot 13:57 Vila , Tiranë

SHITET, VILE, GJIRI I LALZIT DURRES

950 000 EUR

Sot 13:46 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe, Lura 1, Gjiri i Lalezit, Durres

495 000 EUR

Sot 12:45 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

500 000 EUR

Sot 12:37 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe,Gjiri Lalzit

1 EUR

Sot 12:37 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe, Lura 1, Gjiri I Lalezit, Durres

495 000 EUR

Sot 12:33 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, San Pietro, Gjiri I Lalzit.

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:18 Vila , Durrës

Shitet Vile Tek Lura1,Gjiri i Lalzit

950 000 EUR

Sot 11:39 Vila , Durrës

Shitet, Vile Dyshe me Pishine, Gjiri i Lalzit, Perla Resort

700 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjiri | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione