Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Plazh - Vila Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 205
Tiranë , 30
Vlorë , 14
Kavajë , 4
Shkodër , 3
Sarandë , 2
Kurbin , 1
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Plazh,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Plazh Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 11:44 Vila , Durrës

JEPET VILE ME QERA NE PLAZH LAGJIA 13.

2 000 EUR / muaj

Online
Sot 11:22 Vila , Durrës

Shitet, Vile, ne Plazh Iliria, Durres

250 000 EUR

Sot 10:44 Vila , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE PLAZH!

280 000 EUR

Sot 10:25 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE PLAZH !

115 000 EUR

Sot 10:13 Vila , Tiranë

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

422 359 EUR

Sot 10:09 Vila , Durrës

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

417 147 EUR

Sot 10:09 Vila , Durrës

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

548 396 EUR

Sot 10:09 Vila , Durrës

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

324 609 EUR

Dje 19:11 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

2 000 EUR / muaj

Online
Dje 19:06 Vila , Durrës

Jepet Vile Me Qera , Plazh Durres

2 000 EUR / muaj

Online
Dje 16:51 Vila , Tiranë

SHITET VILE TOURQUAZE MARINE

205 000 EUR

Online
Dje 12:55 Vila , Durrës

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH TEK RROTA E KUQE!

1 100 EUR / muaj

Dje 12:54 Vila , Durrës

SHITET VILE NE PLAZH TEK RROTA E KUQE!

350 000 EUR

Dje 11:16 Vila , Durrës

��~SHITET VILE 2 KATESHE 4+1 TE GJIRI I LALZIT

576 200 EUR

Dje 11:07 Vila , Tiranë

~��SHITET SUPER VILE TE KOMPLEKSI PRIMAVERA,GJIRI LALZIT

670 000 EUR

Dje 10:56 Vila , Durrës

~��NE TURQUOISE MARINE SHITET VILE 2 KATESHE 4+1

548 160 EUR

Dje 09:12 Vila , Durrës

Vile tek Turquoise Marina

750 000 EUR

Online
21 Sht 18:24 Vila , Vlorë

Shitet Guest House ne Plazh te Vjeter!

400 000 EUR

21 Sht 17:06 Vila , Durrës

SHITET TRUALL + 3 VILA NE PLAZH DURRES !

1 200 000 EUR

Online
21 Sht 11:32 Vila , Durrës

Kat vile me qira ne plazh Durres

600 EUR / muaj

21 Sht 09:31 Vila , Durrës

SHITET GODINE NE PLAZH DURRES !

520 000 EUR

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Plazh | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • plazh në kategorinë Apartamente
  • Plazh në kategorinë Vila
  • plazh në kategorinë Shtëpi
  • Plazh në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Plazh Golem në kategorinë Apartamente
  • Plazh golem në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Plazh durres në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione