Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Mar 09:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 (dublex) me qera ne rrugen 4 Deshmoret.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
24 Shk 08:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi e mobiluar ne Don Bosko

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Shk 08:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi e mobiluar ne Don Bosko

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Shk 08:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi e mobiluar ne Don Bosko

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Shk 08:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi e mobiluar ne Don Bosko

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Shk 08:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi e mobiluar ne Don Bosko

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
17 Shk 17:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
17 Shk 09:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne Qender, (ID 42211223)

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
16 Shk 12:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA PRANE OXHAKUT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Shk 15:07 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera prane concord center

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
10 Shk 13:31 Apartamente , Tiranë

SHTEPI ME QERA TEK ATSH, MINISTRIA E MJEDISIT

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Shk 21:22 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera Porcelan

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Shk 21:22 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera Porcelan

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Shk 12:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5
03 Shk 08:24 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera prane Concord center

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
21 Jan 12:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Kati VilieNe Fresk (ID BV271) Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
15 Jan 03:15 Apartamente , Tiranë

Apartamem me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Jan 22:30 Apartamente , Tiranë

OKAZION! 350 Euro te Zogu I

Numri i dhomave: 2
09 Jan 13:57 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3,5
08 Jan 12:39 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera PentHouse Lukzos,Liqeni i Thate,1300 euro

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Dhj 12:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Kati I 2 Vile Prane Shkolles Se Kuqe BV268

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
16 Dhj 13:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne Rrugen Naim Frasherit, prane Moza

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
15 Dhj 23:02 Apartamente , Tiranë

Qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 15:51 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 Kodra e Diellit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
05 Dhj 20:30 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi 2+1 mobilume 300 metra nga Restorant Fresku

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Dhj 17:59 Apartamente , Tiranë

Jepet 2+1 me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Dhj 13:54 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera e mobiluar

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Nën 00:55 Apartamente , Tiranë

1+1 yzberish Tiran

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Tet 09:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera rruga Asim Vokshi, (ID 42211149).

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
20 Tet 11:16 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2 +1 rruga Loni Ligori

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Tet 20:30 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera htepi private ne Laprake

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Tet 13:09 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje ne bllok

185 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Tet 15:54 Apartamente , Tiranë

Shitet apartamenti te stadiumi Dinamo

185 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 13:43 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera kati i dytë i një vile, pranë Terminalit.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
30 Sht 17:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne Qender, (ID 42211175)

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
28 Sht 14:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private prej 85m2 tek Mine Peza Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
23 Sht 17:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione