Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Gush 19:16 Apartamente , Tiranë

❌❌❌ OKAZION❌❌❌GARSONJERE ME QERA 1+1."RRUGA E DURRESIT"

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
07 Gush 19:16 Apartamente , Tiranë

❌❌❌ OKAZION❌❌❌GARSONJERE ME QERA 1+1."RRUGA E DURRESIT"

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
04 Gush 17:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Berrylit

330 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
17 Korr 15:02 Apartamente , Tiranë

Apartment 2+1, Astir ,Tirana

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
15 Korr 23:20 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepia me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
12 Korr 17:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri prane BKT

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
12 Korr 15:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne Bllok, (ID 4229224).

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
11 Korr 20:21 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 2+1 megjithe Garazhd

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Qer 11:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private Me Qera 1+1 Ne Rrugen E Durresit (ID BV229)

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
24 Qer 17:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek 21 Dhjetori , (ID 42211108)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
24 Qer 17:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne zonen 21-Dhjetorit prane Mondiali

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
24 Qer 09:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 Me Qera Tek Kodra E Priftit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
24 Qer 09:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Kati I Pare I Nje Shtepie Private 3+1+2 Tualet

210 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
23 Qer 15:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne Don Bosko, prane Fiori Di Bosko n

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
22 Qer 14:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
22 Qer 13:57 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ne Velipoje

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
22 Qer 12:31 Apartamente , Tiranë

Jap shtepi me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Qer 16:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera tek Rruga e Dibres, prane Spitalit A

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
14 Qer 16:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne Rrugen Asim Vokshi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
14 Qer 16:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera tek Rezidenca Quartum,

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
14 Qer 11:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
14 Qer 11:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, (ID 4211277)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
14 Qer 09:44 Apartamente , Tiranë

Te kodra e diellit pranë kishës Eleonor jepet me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
12 Qer 16:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne rrugen e Durresit, prane ish Amba

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
12 Qer 16:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera ne Qender, mes Rruges Bogdaneve dhe

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
11 Qer 16:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera. Lagja 5 maj

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
10 Qer 16:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente ne trajte dublex 3+2 me qera ne rrugen Siri Kodr

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
10 Qer 14:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera tek Komuna Parisit, (ID 42211102)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
04 Qer 10:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private Me Qera 2+1 Tek Qytet Studenti (ID BV235)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
03 Qer 19:16 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Qer 19:40 Apartamente , Tiranë

jepet shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Maj 15:20 Apartamente , Tiranë

Apartament

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Maj 11:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

http://belarealestate.al/property/shtepi-private-me-qera-11-

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
19 Maj 09:59 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

Numri i dhomave: 2,5
15 Maj 22:36 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 420 euro preferohen te huaj

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
14 Maj 12:15 Apartamente , Tiranë

Hotel.B&B

30 LEK /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
05 Maj 11:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente ne trajte dublex 3+2 me qera ne rrugen Siri Kodr

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
27 Pri 16:08 Apartamente , Tiranë

Qira/Apartament 1+1/ ID AP4011297

165 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione