Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 23:28 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 300 000 apartament 1+1 , Rruga e Dibres

300 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Pri 21:09 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Pri 11:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri

1 700 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
23 Pri 11:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private 1+1 Me Qera Ne Allias

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
23 Pri 11:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private Me Qera 1+1 Ne Yzberisht

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
23 Pri 11:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private Me Qera 1+1 Tek Qytet Studenti (ID BV222)

162 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
23 Pri 11:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private Me Qera 1+1 Prane Ekonomikut (ID BV223)

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
21 Pri 00:06 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne rrugen Hoxha Tahsin

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Pri 23:36 Apartamente , Tiranë

1+1 Shtepi me qera Zona Kinostudio-Porcelan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Pri 10:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtepi Private 1+1 Prane Myslym Shyrit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
16 Pri 10:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
07 Pri 10:35 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Magnet, Tiranë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Pri 10:31 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca ”The Touch Of Sun”

1 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
05 Pri 02:57 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Ministria Jashtme

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Pri 01:31 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

20 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Mar 01:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
29 Mar 22:25 Apartamente , Tiranë

Okazion

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Mar 13:30 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
17 Mar 13:43 Apartamente , Tiranë

Jap garsionere me qera, 120000 leke te vjetra

120 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Mar 04:36 Apartamente , Tiranë

Jepet Shtepi me qera ne Misto Mame

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Mar 12:51 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera midis xhamllikut dhe spitalit e Re

Numri i dhomave: 2
10 Mar 18:24 Apartamente , Tiranë

shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
08 Mar 22:56 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi e re me qera e mobiliar dhe e pa banuar��

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
05 Mar 13:33 Apartamente , Tiranë

apartament 2+1 me qera (Oslo Brryl)

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
24 Shk 09:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 ne Yzberisht

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
24 Shk 09:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera tek bulevardi zogu i pare

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
24 Shk 09:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera

310 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
22 Shk 09:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

kodra e priftit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
03 Shk 11:26 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepia 2+1 me qera te stadiumi dinamo 350eu

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
29 Jan 17:14 Apartamente , Tiranë

Shtepi me Qera per banim ose zyra

Numri i dhomave: 4
25 Jan 10:54 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Jan 11:46 Apartamente , Tiranë

jepet shtepi me qera kati 1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Jan 13:48 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Dhj 12:16 Apartamente , Tiranë

Shtepi per Qera

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Dhj 17:19 Apartamente , Tiranë

SHTEPI NE PALLATE 2 KATESH 2+1,KINOSTUDIO

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Dhj 10:36 Apartamente , Tiranë

Shtëpi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Nën 21:51 Apartamente , Tiranë

Apartment me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Nën 15:13 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira 2+1+2 Afer Kristal center

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Tet 22:27 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 1+1 me qera ne Tirane (ID4211528)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Tet 22:17 Apartamente , Tiranë

Zyre me qera + 3 poste parkimi ne Bllok(ID4261441)

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Tet 08:38 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

2 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Sht 16:51 Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 + Garazh Ne Don Bosco

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 23:10 Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne Qender (ID 4239029)

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Sht 13:12 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ne Astir

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
28 Gush 11:02 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 kryqezimi Fresk

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Gush 19:47 Apartamente , Tiranë

Shtepi Me Qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
10 Gush 11:06 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SHTEPI E KOMPLETUAR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione