Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Korr 16:48 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Tirane

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Korr 16:31 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartamenti1+1 ne Tirane

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Korr 17:09 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Qer 15:34 Apartamente , Tiranë

Jap me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Qer 13:12 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA PENTHOUSE 4+1 550M2 NE BLLOK

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
10 Qer 10:12 Apartamente , Tiranë

Apartamet super i mobiluar me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Qer 12:13 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA, SHTEPI 3+1 (MYSLYM SHYR)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Maj 20:03 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1 + 1. Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Maj 16:35 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera !

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Maj 09:45 Apartamente , Tiranë

Okazion, apartament super i mobiluar me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Maj 09:41 Apartamente , Tiranë

Kerkoj shtepi me qera!

15 Maj 08:41 Apartamente , Tiranë

Apartament super i mobiluar me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Maj 22:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 1 plus 1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Maj 19:23 Apartamente , Tiranë

Qender 1+1 400 milek!

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
11 Maj 07:02 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
02 Maj 21:29 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Pri 09:18 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
15 Pri 16:44 Apartamente , Tiranë

OKAZION APARTAMENT 1+1

59 500 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Pri 02:50 Apartamente , Tiranë

JEPET APPARTAMENT 2+1,KOMUNA PARISIT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Pri 14:57 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera. Ne astiri

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
30 Mar 17:09 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera te astiri

Numri i dhomave: 2
29 Mar 08:51 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1 80m2

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Mar 21:11 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
09 Mar 19:53 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 F.Aviacionit!

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Shk 10:50 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar totalisht

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Shk 17:14 Apartamente , Tiranë

Apartament modern me qera ne Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Jan 10:56 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
05 Jan 14:56 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Dhj 23:11 Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPIA ME QERA TE TAJVANI

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
14 Dhj 15:11 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 100m2 Shkolla baletit kati 3

35 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
19 Nën 17:23 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Nën 15:49 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
04 Nën 23:47 Apartamente , Tiranë

Kerkoj shtepi me qera

04 Nën 10:26 Apartamente , Tiranë

Kerkoje shtepi me qera ne qytet studenti

16 Tet 20:32 Apartamente , Tiranë

Dhoma me qera

Numri i dhomave: 3
13 Tet 21:23 Apartamente , Tiranë

Kerkoj apartament me qera maksimumi 250 mij lek

Numri i dhomave: 2
12 Tet 14:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi me Qera , e MOBILUAR.!

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Tet 15:48 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA AP 3+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Tet 17:58 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Sht 13:14 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1+BALLKON.

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Sht 11:06 Apartamente , Tiranë

jepet me qera garsoniere e mobiluar

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
08 Sht 21:32 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Gush 18:37 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne qender mbrapa 15 kateshit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
29 Gush 10:02 Apartamente , Tiranë

Apartament

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Gush 16:11 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1, tek kryq. rr.Bardhyl me Q.Stafa

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Gush 08:19 Apartamente , Tiranë

QERA Apartamenti 2+1 prane rruges Pjeter Budi

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
25 Korr 23:33 Apartamente , Tiranë

Apartamenti jepet me qera

2 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
21 Korr 08:59 Apartamente , Tiranë

Jap me qera 1+1+ blk 21dhjetori

300 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
21 Qer 23:25 Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPIA ME QERA DITORE/JAVORE/MUJORE

40 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
16 Qer 12:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament ne kat 5 banimi

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione