Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera tirane - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera tirane,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera tirane Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Rruga e Elbasanit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
31 Mar 15:44 Apartamente , Tiranë

Hera e Pare me Qera: 1+1+*Kuzh, me Vete (Rr. Barrikadave)

680 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Mar 14:14 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1+ parkim, Bulevardi i Ri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Mar 20:31 Shtëpi , Tiranë

Gazionere me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Mar 19:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 105.5 M Rruga Jordan Misja

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Mar 00:17 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 prane qendres

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Mar 14:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 ne 5 Maj, Tirane

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Mar 12:49 Shtëpi , Tiranë

Vile 1 -kateshe, Baldushk, 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Mar 13:52 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1 Bulevardi i Ri perfshi dhe (pos

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Mar 23:07 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SHTËPI PRIVATE 1+1 Spitali Nene Tereza

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Mar 13:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Dhj 15:52 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI 2+1 ME QERA-VILAT GJERMANE, TIRANE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Dhj 18:20 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Dhj 08:41 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TEK "VILAT GJERMANE", TIRANE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
31 Tet 15:28 Apartamente , Tiranë

Super Apt 2+1+2Bllk **Pamje Spektakolare mbi Liq. Artifical

375 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Sht 21:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
20 Sht 23:11 Shtëpi , Tiranë

Ofroj shtepi me qera per studente

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Gush 14:03 Shtëpi , Tiranë

Garsionere me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
18 Gush 01:09 Apartamente , Tiranë

Apartament per qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Gush 12:21 Apartamente , Tiranë

Ambient i mobiluar me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
31 Korr 15:47 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Korr 09:40 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera shtepi 2+1+BLK Kati 1, 30.000 Leke

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Korr 17:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Shtepi Private 317m2 Toke dhe 114m2 Ndertim 120000€

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Korr 11:05 Apartamente , Tiranë

***Super apartament Tirane ** "Rr.Fortuzi

47 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Korr 14:08 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Qer 20:54 Vila , Durrës

Vile ne Gjirin e Lalzit / kembehet

1 300 LEK

15 Qer 22:09 Shtëpi , Tiranë

Tirane, AstirJepet shtepia me qera 2+1

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 13:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera gazoniere 30m2 30.000 leke cel: 0683336170

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
03 Qer 00:33 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
25 Maj 21:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera tirane | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione