Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Pri 01:31 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

20 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Maj 12:15 Apartamente , Tiranë

Hotel.B&B

30 LEK /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
12 Sht 11:06 Apartamente , Tiranë

jepet me qera garsoniere e mobiluar

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Sht 21:33 Apartamente , Tiranë

Dhome më vete ne QENDER ( ndarje qeraje per nje vajz)

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
05 Mar 10:20 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera shtëpi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Jan 13:48 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Qer 20:54 Apartamente , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Shk 10:50 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar totalisht

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Jan 10:56 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
29 Gush 10:02 Apartamente , Tiranë

Apartament

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Mar 20:59 Apartamente , Tiranë

Jepet Gazoniere me Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
12 Korr 20:03 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 TEK KODRAT E PRIFTIT

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 13:16 Apartamente , Tiranë

Okazion jepet shtepi me qera prane Concord center

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
08 Gush 15:09 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 Lagje e Re Kombinat

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Jan 14:21 Apartamente , Tiranë

Shtepi Me qera

220 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Jan 14:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi Me qera

220 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Tet 16:37 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
11 Qer 16:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera. Lagja 5 maj

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
23 Pri 21:09 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Pri 00:06 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne rrugen Hoxha Tahsin

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Maj 15:13 Apartamente , Tiranë

Okazionnn jepet shtepi me qera

240 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
12 Maj 13:41 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

240 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Korr 20:42 Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPIA ME QERA

240 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Dhj 14:24 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 tek Siri Kodra 25.000 All

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
11 Shk 15:07 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera prane concord center

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
09 Shk 21:22 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera Porcelan

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Shk 21:22 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera Porcelan

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Shk 08:24 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera prane Concord center

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
09 Gush 17:58 Apartamente , Tiranë

Jepe me qera 1+1 Yzberisht

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Gush 19:16 Apartamente , Tiranë

❌❌❌ OKAZION❌❌❌GARSONJERE ME QERA 1+1."RRUGA E DURRESIT"

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
24 Jan 11:46 Apartamente , Tiranë

jepet shtepi me qera kati 1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Dhj 17:19 Apartamente , Tiranë

SHTEPI NE PALLATE 2 KATESH 2+1,KINOSTUDIO

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Korr 12:08 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 74 m2 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Qer 08:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
22 Maj 13:08 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Tet 20:26 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtepi per studente

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
15 Gush 18:39 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Gush 23:28 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Maj 16:35 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera !

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Tet 17:58 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Maj 12:16 Apartamente , Tiranë

apartament i mobiluar 2+1 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Mar 19:49 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Shk 13:12 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
10 Qer 14:22 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 1+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Shk 13:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 E mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Shk 23:17 Apartamente , Tiranë

Jepet Shtepi Me Qera Tek BRRYLI e Kompletur

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Shk 10:15 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione