Publikuar: Pri 09 2023 07:39

Jepet me qera apartament 3+1 ( si dhe dhome extra per zyre)

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 09 07:39
Shikime: 2
Jepet me qera apartament 3+1 ( si dhe dhome extra per zyre apo per ambient depo), si dhe me hapesira te tjera magazimini. Apartamenti eshte i mobiluar ne gjendje sh te mire. Shtepia eshte 4.20 e larte. Vendnodhja 700 m nga Selvia, ne rrugen 4 deshmoret.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0682056945

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione