Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Gush 19:47 Apartamente , Tiranë

Shtepi Me Qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
10 Gush 11:06 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SHTEPI E KOMPLETUAR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Gush 15:09 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 Lagje e Re Kombinat

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Gush 17:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 e mobiluar Tirane

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
29 Korr 20:42 Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPIA ME QERA

240 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Korr 10:19 Apartamente , Tiranë

Apartment me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Korr 12:08 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 74 m2 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Korr 15:09 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 kompleksi Usluga

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Korr 11:40 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne ASTIR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Korr 16:18 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Rr.Durrsit 2+1

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Qer 15:21 Apartamente , Tiranë

OKAZION! Jepet Apartament 1+1 me Qera Ditore.

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Qer 08:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Qer 11:04 Apartamente , Tiranë

Jap me Qera Apartament 2+1 ne Astir! I mobiluar

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
15 Qer 20:03 Apartamente , Tiranë

Jap me Qera Apartament 2+1 ne Astir! I mobiluar

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Qer 22:09 Apartamente , Tiranë

Shpi me qera

250 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 11:33 Apartamente , Tiranë

Blloku Vasil Shanto jepet me qera 25.000 leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
28 Maj 15:54 Apartamente , Tiranë

Shtëpi me qera 2+1 në Myslym Shyri

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Maj 13:08 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Maj 09:20 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Pri 23:05 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qira 1+1 e mobiluar ne Don Bosko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Mar 23:10 Apartamente , Tiranë

Shpi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Mar 10:20 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera shtëpi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Shk 21:06 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
18 Shk 19:58 Apartamente , Tiranë

Stadiumi Dinamo 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Jan 14:21 Apartamente , Tiranë

Shtepi Me qera

220 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Jan 14:01 Apartamente , Tiranë

Shtepi Me qera

220 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Jan 09:28 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 3+1

350 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
18 Jan 02:04 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 prane pazarit te ri

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Jan 02:03 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 prane pazarit te ri

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
16 Jan 18:21 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera hyrje 2+1+2 e mobiluar

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Jan 15:19 Apartamente , Tiranë

1+1 me qera e mobiluar

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Jan 16:32 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
05 Dhj 15:54 Apartamente , Tiranë

jepet shtepia me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Nën 11:48 Apartamente , Tiranë

Jap shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Nën 19:35 Apartamente , Tiranë

jap me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Tet 15:59 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Tet 20:16 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Tet 20:26 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtepi per studente

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
06 Tet 11:32 Apartamente , Tiranë

Jepet Shtepi e mobiluar me qera 180mij lek. Fresku

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Tet 11:24 Apartamente , Tiranë

Jepet Shtepi e mobiluar me qera 180mij lek. Fresku

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Sht 19:41 Apartamente , Tiranë

Jap shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 19:04 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera 3+1

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
31 Gush 15:03 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ne Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
25 Gush 15:49 Apartamente , Tiranë

Jap Apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
22 Gush 00:07 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera tek Astiri

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
18 Gush 19:14 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne zonen e Astirit!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
15 Gush 18:39 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione