Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 08:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRETH RROTULLIMI I SELITES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5

17 Pri 12:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Pri 11:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Pallati I Brigadave (ID

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Online
16 Pri 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Pri 10:53 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera Don Bosko.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Pri 19:39 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1 ( si dhe dhome extra per zyre)

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
08 Pri 15:14 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 12:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1 Bulevardi i Ri perfshi dhe (pos

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Pri 17:30 Apartamente , Tiranë

Qera

300 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
04 Pri 15:30 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera ditore "Te Johani"

3 800 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
04 Pri 12:42 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtepi tek freskupse shitet

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
30 Mar 15:29 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 2+1+2 ne don bosko

450 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Mar 14:14 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1+ parkim, Bulevardi i Ri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Mar 11:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1+2+3 tek Spitali Amerikan 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
28 Mar 13:42 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 fiks te Kristal Center

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 19:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 105.5 M Rruga Jordan Misja

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 14:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Kodren e Diellit

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Mar 12:45 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Qender! Neom69711

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Mar 14:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek 21 Dhjetori tek Kompleksi Kontakt

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
20 Mar 13:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Porcelan

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Mar 12:35 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Yzberisht

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Mar 11:36 Apartamente , Tiranë

Garzoniere Me Qera (Totalisht E Re)

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Mar 11:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera te Asim Vokshi, (ID 4229310)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Mar 16:00 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1 ne Don Bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Mar 20:14 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Mar 18:09 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Qender!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Shk 12:32 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Qender!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Shk 12:03 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 11:18 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Qender!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Shk 13:14 Apartamente , Tiranë

shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Shk 13:27 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 350 mij lek Kati pate

350 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Jan 17:59 Apartamente , Tiranë

Shitet shtepia

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
20 Jan 13:53 Apartamente , Tiranë

Apartamenti Jepet me Qera 2+1+Bllk tek Leonora Spa

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Jan 14:07 Apartamente , Tiranë

Shitet shtepia

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
13 Jan 19:19 Apartamente , Tiranë

Ofrohet Apartament Me Qera Ura e Beshirit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Jan 12:38 Apartamente , Tiranë

Shtepi Per Qera, Rruga Durresit !

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Jan 21:43 Apartamente , Tiranë

Shitet shtepia

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
27 Dhj 14:24 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 tek Siri Kodra 25.000 All

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
26 Dhj 17:10 Apartamente , Tiranë

Apartamenti Jepet me Qera 2+1+A+Blk tek Posta Qendrore

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Dhj 15:01 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT + PARKIM, PRANE LIQENIT

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
22 Dhj 15:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko, (ID 42214330)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
20 Dhj 10:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Peti, ID 42214334

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Dhj 15:06 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT PRANE LIQENIT

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
16 Dhj 17:25 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT TE KOMNA E PARISIT

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
16 Dhj 14:38 Apartamente , Tiranë

QERA Apartament 1+1 Ali Dem ish Markata ( tek Credins Bank)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione