Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Shitet në Berat

Acer , 4
Alcatel , 16
Apple , 2
Asus , 2
Lenovo , 2
Samsung , 2
Ericsson , 1
HP , 1
HTC , 10
Huawei , 26
Lenovo , 16
LG , 32
Motorola , 1
Nokia , 35
Samsung , 323
Sony , 13
Vodafone , 3
ZTE , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:14 Telefona celular , Berat

Okazion

400 LEK Çmimi me zbritje

25 Mar 11:36 Telefona celular , Berat

NE GJENDJE Te MIRE

220 LEK

25 Mar 11:03 Telefona celular , Berat

Iphone 8 plus

250 LEK

12 Mar 10:34 Telefona celular , Berat

Iphone 7 32 Gb 100€

100 EUR

06 Mar 21:23 Telefona celular , Berat

Samsung s22 ultra

750 LEK

05 Mar 07:48 Telefona celular , Berat

telefon

520 LEK

02 Mar 18:39 Telefona celular , Berat

10 kasa silikoni per iPhone

3 000 LEK

11 Shk 20:12 Telefona celular , Berat

qqq

01 Shk 22:26 Telefona celular , Berat

Shitet

300 LEK

18 Jan 22:47 Telefona celular , Berat

iPhone 13 pro max

800 EUR

27 Dhj 20:20 Telefona celular , Berat

shitet iphone 11 pro

520 EUR

27 Dhj 20:20 Telefona celular , Berat

shitet iphone 11 pro

520 EUR

13 Dhj 08:31 Telefona celular , Berat

Iphone 6

140 LEK

06 Dhj 20:08 Telefona celular , Berat

Iphone x

240 LEK

22 Nën 23:05 Telefona celular , Berat

test

1 LEK

20 Nën 02:06 Telefona celular , Berat

telefon

1 LEK

07 Nën 17:43 Telefona celular , Berat

Laptop

8 000 LEK

26 Tet 23:10 Telefona celular , Berat

iphone 6

40 EUR

07 Tet 10:18 Telefona celular , Berat

I phone 8 okazion

110 EUR

02 Tet 11:45 Telefona celular , Berat

Galaxy S10

200 EUR

27 Sht 12:58 Telefona celular , Berat

iPhone 7 128 giga

100 LEK

24 Gush 11:47 Telefona celular , Berat

Iphone 12Promax 128 giga

700 EUR

16 Gush 13:44 Telefona celular , Berat

Shitet 11 pro max cdo gje te tijen 580€

580 EUR

12 Gush 21:03 Telefona celular , Berat

Shitet

170 EUR

09 Gush 10:04 Telefona celular , Berat

Iphone 7+

190 LEK

08 Gush 19:09 Telefona celular , Berat

Iphone 7+

190 LEK

05 Gush 16:59 Telefona celular , Berat

iphone 6

110 LEK

05 Gush 12:13 Telefona celular , Berat

Shitet samsung j5 2017

50 LEK

30 Korr 13:44 Telefona celular , Berat

Iphone 7 Plus 128 gb

200 LEK

15 Korr 19:51 Telefona celular , Berat

Apple iPhone 13 Pro Max

800 EUR

23 Qer 05:27 Telefona celular , Berat

Frigorifer me dy kate

25 000 LEK

07 Qer 15:08 Telefona celular , Berat

Celular super

2 000 LEK

06 Qer 16:52 Telefona celular , Berat

Iphone 7+

100 EUR

04 Qer 18:34 Telefona celular , Berat

samsung m10

100 EUR

03 Qer 11:48 Telefona celular , Berat

Iphone 11 pro

480 EUR

28 Maj 16:05 Telefona celular , Berat

samsung j7 pro

35 LEK

22 Maj 12:21 Telefona celular , Berat

Shitet

200 EUR

13 Maj 16:52 Telefona celular , Berat

Tablet 2

80 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione