Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy A5 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy A5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 10:08 Telefona celular , Durrës

Samsung A 5

55 EUR Çmimi me zbritje

06 Shk 20:03 Telefona celular , Durrës

shitet

80 LEK

07 Pri 17:35 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung A5 2016 16GB

81 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 12:47 Telefona celular , Elbasan

Galaxy A5 3 RAM 32 GB

85 000 LEK

14 Mar 22:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung A5 2017 10/10 16/2

7 000 LEK

14 Mar 22:21 Telefona celular , Tiranë

shitet samsung A5 2016 super i paster

80 EUR

27 Shk 16:57 Telefona celular , Shkodër

Shitet galaxy A5 europian

110 LEK Çmimi me zbritje

02 Tet 18:27 Telefona celular , Elbasan

shitet A5 2016

100 LEK

15 Gush 18:38 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A5 Si i Ri

220 LEK

29 Korr 07:18 Telefona celular , Tiranë

Shitje

10 000 LEK

28 Korr 16:23 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A5

100 EUR

17 Korr 13:41 Telefona celular , Korçë

Telefon

150 LEK

14 Qer 15:24 Telefona celular , Vlorë

shitet telefoni 75 mij lek

75 LEK

31 Maj 12:26 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy A5 2017 32GB

13 000 LEK

20 Maj 16:16 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG NE SHITJE

26 000 LEK

19 Maj 16:03 Telefona celular , Vlorë

okazion samsung a5 2017

80 LEK

15 Maj 13:58 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung A5 2017.

150 LEK

12 Maj 22:41 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung galaxy A5 2017

140 EUR

29 Pri 09:47 Telefona celular , Vlorë

okazion a5 2017

80 EUR

22 Pri 12:14 Telefona celular , Durrës

samsung A5 2016

5 000 LEK

08 Pri 20:44 Telefona celular , Shkodër

Shitet Samsung Galaxy A5.

2 000 LEK

25 Mar 23:18 Telefona celular , Elbasan

A 51

250 LEK

18 Shk 10:40 Telefona celular , Tiranë

Samsung A5 (2017) 32 GB

130 LEK

16 Shk 04:33 Telefona celular , Tiranë

Shitet per pjes

6 000 LEK

31 Dhj 00:37 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung A5

9 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Dhj 16:53 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung A5

100 LEK

16 Dhj 23:03 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung A5

100 LEK

24 Nën 13:07 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung A5

130 LEK

31 Gush 15:50 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy a5 2017

9 000 LEK

16 Korr 16:47 Telefona celular , Tiranë

Galaxy A5 i 2015

100 EUR

08 Korr 19:16 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A5 2017

13 000 LEK

24 Qer 12:00 Telefona celular , Tiranë

Okazion Samsung A510

9 000 LEK

03 Qer 17:10 Telefona celular , Tiranë

Samsung A5 2016 16gb

9 900 LEK

26 Maj 14:38 Telefona celular , Krujë

Galaxy A50

200 LEK

23 Maj 20:51 Telefona celular , Fier

okazion

200 LEK

30 Pri 01:10 Telefona celular , Fier

Samsung a5

333 LEK

28 Pri 00:06 Telefona celular , Tiranë

Samsung A5

160 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy A5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione