Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphone 5s - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 115
LG , 22
BlackBerry , 20
HTC , 13
Sony , 6
Huawei , 5
Nokia , 4
i-mobile , 3
Vodafone , 2
Lenovo , 2
Mobile , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphone 5s,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iphone 5s Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:09 Telefona celular , Korçë

Iphone 5s

50 LEK

Online
23 Maj 10:06 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s Gold Te Zi Dhe Te Bardh Si Te Ri

40 EUR

22 Maj 01:56 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s ❌SHITUR❌

2 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Maj 07:41 Telefona celular , Shkodër

Iphone 5s super gjendje

50 EUR

02 Maj 23:20 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s super

5 500 LEK

Online
16 Pri 23:22 Telefona celular , Fier

IPhone 5s

80 LEK

25 Mar 00:08 Telefona celular , Tiranë

iphone 5s

50 EUR

23 Mar 09:38 Telefona celular , Tiranë

iphone 5, 5S, 5C ....

2 500 LEK

10 Dhj 14:22 Telefona celular , Tiranë

iphone 5s

6 300 LEK

22 Nën 20:36 Telefona celular , Elbasan

shitet iphone 5s speace gery

50 LEK

02 Nën 15:04 Telefona celular , Tiranë

Zhbllokojme iphone 5s - iphone X

50 EUR

22 Tet 20:31 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s 16GB

60 LEK

02 Tet 22:04 Telefona celular , Gjirokastër

iphone

80 EUR

28 Sht 17:17 Telefona celular , Tiranë

Zhbllokime iCloud

09 Korr 15:32 Telefona celular , Durrës

shitet iphone 5s

6 000 LEK

09 Korr 12:33 Telefona celular , Durrës

shitet iphone 5s

6 000 LEK

13 Maj 21:00 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 5s 10/10 finger ok!

50 LEK

04 Maj 00:32 Telefona celular , Durrës

2 iphone 5s

130 LEK

20 Pri 16:09 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 5s

4 000 LEK

16 Pri 11:49 Telefona celular , Gjirokastër

iphone 5s

80 LEK

09 Pri 14:05 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 5s 16gb,9/10!OKAZION

40 LEK Çmimi me zbritje

04 Pri 17:59 Telefona celular , Tiranë

Zhbllokine Iphone Nga 5s deri te X

1 EUR

30 Mar 17:03 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s per pjese

25 LEK

28 Mar 00:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone

40 LEK

28 Mar 00:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone

40 LEK

21 Mar 18:54 Telefona celular , Tiranë

IPhone 5S

9 000 LEK

19 Mar 12:20 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 5S CMIMI 20 EURO

20 EUR

28 Shk 09:15 Telefona celular , Tiranë

Shes Iphone 5s

5 500 LEK Çmimi me zbritje

11 Shk 16:33 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s

50 LEK

27 Jan 12:45 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s

70 LEK

11 Jan 23:35 Telefona celular , Durrës

IPhone 5s Gold 32 gb pjese kembimi

25 LEK

09 Jan 18:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s

60 EUR

20 Dhj 16:37 Telefona celular , Durrës

Iphone 5s ne gjendje shum te mir

40 EUR Çmimi me zbritje

05 Dhj 17:27 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5S 16 GB

50 000 LEK

16 Nën 17:14 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s per pjese

5 000 LEK

14 Nën 14:51 Telefona celular , Pogradec

Iphone 5s

80 LEK

14 Nën 09:22 Telefona celular , Berat

Arsye mosperdorimi

30 EUR

29 Tet 15:03 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s Gold limited edition

200 EUR

10 Tet 20:44 Telefona celular , Vlorë

Zhbllokime Icloud max70$

30 Gush 22:27 Telefona celular , Tiranë

IPhone 5s

45 EUR Çmimi me zbritje

20 Korr 12:49 Telefona celular , Durrës

Kerkoj iPhone 5 ose 5s

20 Korr 12:49 Telefona celular , Durrës

Kerkoj iPhone 5 ose 5s

30 Qer 15:50 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s

5 000 LEK

27 Qer 20:20 Telefona celular , Shkodër

Iphone 5s

7 000 LEK

08 Qer 12:10 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s 32GB Te Gjitha Ngjyrat

280 LEK

08 Qer 11:34 Telefona celular , Korçë

Apple iPhone 5s

50 LEK Çmimi me zbritje

30 Maj 02:09 Telefona celular , Lezhë

iphone 5s

60 EUR

27 Maj 10:35 Telefona celular , Tiranë

iphone 5s

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphone 5s | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione