Publikuar: Maj 23 2020 08:51

okazion

LEK

Publikuar: Maj 23 08:51
Shikime: 1
shiten telefona per pjes (j7 2017 do vetem ekran) 1 ipad model a1475 ( me icloud) 5 ekrane per samsung (3. a5 2016. 1. a5 2017. 1. j5 2016 total 5 lcd dhe 2 laptop acer per pjes ..
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

06963201690693220008

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione