Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

telefon - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 881
LG , 94
Nokia , 88
Huawei , 81
HTC , 58
BlackBerry , 56
Alcatel , 33
Sony , 30
Lenovo , 29
Vodafone , 25
Motorola , 18
Asus , 13
Samsung , 10
Vertu , 9
Acer , 8
VK Mobile , 7
Google , 7
Mobile , 6
ZTE , 4
Apple , 2
Amoi , 1
AT&T , 1
Ericsson , 1
HP , 1
O2 , 1
T-Mobile , 1
Microsoft , 1
Apple , 1
Lenovo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe telefon,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj telefon Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:54 Telefona celular , Tiranë

Ekran 100% origjinal iphone 13

150 EUR

Dje 17:54 Telefona celular , Tiranë

Bateri origjinale 11 Pro Max

50 EUR

Dje 17:51 Telefona celular , Tiranë

Iphone 13 Pro Max Shasi origjinale

15 000 LEK

03 Qer 11:13 Telefona celular , Durrës

Iphone 11 pro max

380 EUR

03 Qer 09:50 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

35 000 LEK

02 Qer 22:22 Telefona celular , Korçë

Shitet telefon Redmi 9AT

80 000 LEK

02 Qer 18:59 Telefona celular , Vlorë

Telefon Nokia

150 LEK

31 Maj 23:18 Telefona celular , Tiranë

Ipad air 1

70 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 23:13 Telefona celular , Tiranë

Galaxy mini 2 s6500

1 000 LEK

26 Maj 20:22 Telefona celular , Tiranë

Poco x3 pro 6/128 snapdragon 860

200 LEK

25 Maj 04:37 Telefona celular , Gramsh

telefon me zile

11 LEK

24 Maj 08:25 Telefona celular , Korçë

ndrohet samsung a33

1 111 LEK

22 Maj 01:56 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s ❌SHITUR❌

2 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 21:27 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung s9

18 000 LEK

19 Maj 15:31 Telefona celular , Durrës

Samsung S20+ 12/128 10/10

365 LEK

18 Maj 10:50 Telefona celular , Elbasan

iPhone Xr CE 64Gb

300 LEK

17 Maj 17:52 Telefona celular , Tiranë

Shitet Oppo

200 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 10:38 Telefona celular , Tiranë

Okazion Huawei Nova 9

199 EUR

15 Maj 12:07 Telefona celular , Durrës

Xiaomi MI 8 6/64 - Shitje ose Ndrrim

10 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Maj 08:51 Telefona celular , Tiranë

Redmi 9

8 500 LEK

11 Maj 05:26 Telefona celular , Durrës

Telefon

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj telefon | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione