Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 01 2023 08:34

❌ Ekran iPhone 12 - 12 Pro Origjinal ❌

LEK

Publikuar: Dhj 01 08:34
Shikime: 46
❌ Ekran iPhone 12 - 12 Pro Origjinal ❌
✅ - Ekrani eshte 100% origjinal, i paricikluar dhe i hequr nga telefon i bllokuar me iCloud
🔧 - Origjinalitetin dhe cilesine e ekranit, mund t'a provoni ne cilindo servis
💶 - Cmimi 150mije leke
🚚 - Transport kudo


📞 - +355 69 20 46 537
📍 - Vendndodhja: Tirane
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Only Apple

..
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
46
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692046537

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione