iPhone x | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 56
Huawei , 8
Sony , 4
LG , 3
Sharp , 1
ZTE , 1
Dje 12:55 ,

Shitet iphone X

40 000 LEKNë fillim