Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 7 Plus Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 7 Plus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:08 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7+

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:01 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 Plus 128 gb

14 000 LEK

25 Nën 15:30 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 7plus

15 000 LEK

24 Nën 07:25 Dyqani Telefona celular , Vlorë

Iphone 7 plus (Pink)

160 EUR

24 Nën 07:24 Dyqani Telefona celular , Vlorë

Iphone 7 Plus

190 EUR

23 Nën 22:52 Telefona celular , Durrës

iPhone 7+

160 LEK

22 Nën 23:29 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 7 PLUS 32gb OKAZION

120 EUR

14 Nën 11:23 Telefona celular , Gjirokastër

I phone 7+

9 000 LEK Çmimi me zbritje

05 Nën 22:25 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 plus 128

99 EUR

05 Nën 22:23 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 plus 128

99 EUR

29 Tet 13:54 Telefona celular , Tiranë

iphone 7 plus 32 gb

130 EUR

27 Tet 23:03 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 7 Plus 32GB 150milek

150 LEK

24 Tet 15:43 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 7 plus 128Gb

180 EUR

18 Tet 11:42 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

110 EUR

28 Sht 01:30 Telefona celular , Tiranë

shes iphone 7 plus 32g

120 LEK

03 Sht 17:15 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 Plus 128 GB

120 EUR

30 Gush 11:39 Telefona celular , Durrës

iPhone 7 Plus 128 GB

230 LEK

30 Gush 01:48 Telefona celular , Berat

Iphone 7+

150 LEK

30 Gush 01:42 Telefona celular , Berat

Iphone 7+

150 LEK

16 Gush 00:14 Telefona celular , Durrës

Shitet

120 EUR

15 Gush 14:38 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 plus

60 EUR

07 Gush 12:49 Telefona celular , Durrës

iphone 7+

200 LEK

10 Korr 10:25 Telefona celular , Tiranë

iphone7 plus

5 000 LEK

02 Korr 15:11 Telefona celular , Tiranë

iafon 7 plus

80 000 LEK

27 Qer 11:22 Telefona celular , Tiranë

iafon 7plus

17 000 LEK

26 Qer 13:28 Telefona celular , Tiranë

iphone 7plus

100 000 LEK

25 Qer 22:19 Telefona celular , Tiranë

iafon 7plus

10 000 LEK

24 Qer 23:16 Telefona celular , Tiranë

iafon 7plus

12 000 LEK

19 Qer 06:05 Telefona celular , Tiranë

Shes Iphone 7+ 128 GB (red)

100 EUR

15 Qer 01:25 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

200 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 14:40 Telefona celular , Tiranë

iphone 7 plus

140 LEK

24 Maj 04:34 Telefona celular , Fier

Shitet

17 Maj 12:40 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

80 LEK

15 Maj 22:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

90 LEK

14 Maj 22:47 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

110 LEK

13 Maj 17:12 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus 256 Gb

20 000 LEK

13 Maj 16:50 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 7 plus

200 LEK

25 Pri 00:49 Telefona celular , Durrës

Shitet okazion

110 LEK

20 Pri 17:16 Telefona celular , Elbasan

IPHONE 7 + JET BLACK 256 GB

250 EUR

13 Pri 15:48 Telefona celular , Fier

iphone 7+ ne shitje

180 LEK

09 Pri 14:40 Telefona celular , Tiranë

Ipohone

80 LEK

24 Mar 11:49 Telefona celular , Tiranë

IPhone 7 plus

130 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 7 Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione