Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 7 plus I perdorur - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 7 plus I perdorur ,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 7 plus I perdorur Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Nën 23:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

IPHONE 7 PLUS 32gb OKAZION

120 EUR

26 Qer 22:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s Plus  ·  Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

06 Dhj 15:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus 128gb Okazion

199 EUR

01 Dhj 20:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iPhone 7 Plus 32GB

200 LEK

01 Dhj 20:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Shkodër

Iphone 14 Pro

1 150 EUR

16 Korr 01:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iphone 7 plus

17 000 LEK

23 Shk 15:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Iphone 7 Plus 32 gb I zi.

139 EUR Çmimi me zbritje

11 Jan 14:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone 7 plus BLACK 32gb

17 000 LEK

04 Jan 14:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iphone 7 plus 256gb

200 LEK

25 Dhj 22:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Durrës

Shes iphone 7 plus 128 gb 150 lek

150 LEK

30 Tet 14:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus Matte Black 128GB

16 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Maj 10:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Durrës

Shitet iPhone 7 plus

24 000 LEK

27 Maj 10:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Durrës

Shitet iPhone 7 plus

23 000 LEK

25 Maj 16:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Durrës

SHITET iPhone 7 plus!

24 000 LEK

07 Shk 12:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Fier

shitet iphone 7plus ne super gjendje

3 000 LEK

28 Dhj 14:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

OKAZION IPHONE 7 PLUS BLACK

260 EUR

28 Nën 16:17 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XZ3  ·  Fier

Nderrohet me iphone

23 Nën 17:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Fier

Shitet iphone 7 plus 32 gb

29 000 LEK

17 Nën 14:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Fier

Iphone 7 Plus

400 EUR

24 Tet 17:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone

340 LEK

10 Gush 00:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Berat

Shitet iphone 7 128g gjendja10/10 me 6 muaj garanc

260 LEK

06 Gush 17:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7plus si i ri

220 EUR

04 Gush 10:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus me cmim okazion 250mij

25 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Pri 14:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Iphone 7 plus

220 EUR

08 Mar 14:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Iphone 7 plus

240 EUR

08 Jan 18:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

iPhone 7plus 128 gb

320 EUR

11 Dhj 17:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iPhone 7 Plus 128GB I Perdorur

42 000 LEK

13 Nën 14:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

Iphone 7+ 128 GB

280 EUR

08 Tet 13:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shes iphone 7 plus i zi

25 000 LEK

16 Sht 23:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet iPhone 7 plus

38 000 LEK

15 Sht 21:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone 7 plus 32 Gb(i perdorur 10/10)

36 500 LEK

16 Gush 18:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Berat

Super okazion samsung s6

130 LEK

03 Korr 21:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet Iphone 7 Plus +

400 EUR

02 Qer 21:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

iPhone 8 plus okazion

530 EUR

25 Pri 16:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

iPhone 8 Plus

630 LEK

20 Pri 12:37 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone 7 plus 48000l

48 000 LEK

Shitësit të Besuar
14 Pri 13:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus OKAZION

440 LEK

12 Pri 17:42 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone 7 pljus 50.000 leke

50 000 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 7 plus I perdorur | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione