Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apple iPhone ne Shitje | Njoftimet në Shqipëri


Gjej mijëra njoftime për Apple iPhone ne Shitje me oferta të ndryshme. Shiko njoftimet per iPhone ng modelet e ndryshme si: iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 6 Plus dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne MerJep.al.Sot 11:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

IPHONE 13PRO 256GB+ AIRPODS

360 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11 64gb  ·  Krujë

Iphone 11 64 gb

200 LEK

Sot 10:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Tiranë

Iphone 15 pro max per pjese

Sot 09:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��)

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 purple 128gb

200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Shkodër

IPHONE 13 PRO

500 EUR

Sot 08:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Korçë

Iphone xr (komplet ok)

18 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 08:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Korçë

Iphone x okazion

14 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:31 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkodër

iPhone 12 128gb

260 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 11 Pro max

310 EUR

Dje 20:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Tiranë

Huawei Freebuds 4

79 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Tiranë

Huawei Watch 3 Pro, GT 3 Pro

20 000 LEK

Dje 20:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 14 Pro Max 512GB

550 EUR

Dje 19:15 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

IPHONE 8 PLUS 64GB ��EDI PHONES ��

14 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:15 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE2  ·  Tiranë

EKRAN PER APPLE WATCH SERIES SE (40mm )

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:15 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

KASE PER AIR PODS PRO GEN 2 ORIGJINALE

8 000 LEK

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Apple iPhone ne Shitje? Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira për iPhone ne Shitje nga modelet e ndryshme. Blej apo shit iPhone ne MerrJep.al.


Blej Apple iPhone ne Shitje


Eksploro njoftimet ne Merrjep.al dhe gjej oferta per Apple iPhone ne Shitje. Shiko njoftimet per iPhone nga modelet e ndryshme si: iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 6 Plus dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta ne GJithe Shqiperine.


Shit iPhone ne MerrJep.al


Keni Apple iPhone qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione