Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Icloud - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Icloud,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Icloud Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:23 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 13 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:15 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Tiranë

Iphone 13 gjendje 10/10

20 000 LEK

Sot 16:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 me icloud

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 15:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Elbasan

IPhone 13 Pro Gold ICLOUD

1 EUR

Sot 15:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

Sot 07:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1230

1 EUR

21 Pri 15:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Ekran 12 pro max 100% org

140 EUR

21 Pri 13:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 Pro Max Per Pjese (me icloud)

1 EUR Çmimi me zbritje

21 Pri 08:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

19 Pri 12:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Durrës

Apple watch seria 3 / nderrohet

50 LEK

18 Pri 15:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

13 pro max me icloud

360 EUR

16 Pri 11:18 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkodër

7 Iphona

500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
16 Pri 07:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-c270

1 EUR

14 Pri 10:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Durrës

Iphone 14 pro super gjendje

290 EUR

08 Pri 07:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel

1 EUR

03 Pri 12:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Tiranë

iphone 11 pro me icloud 100€

100 EUR

01 Pri 12:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max me icloud (per pjese)

400 EUR

30 Mar 08:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad mini  ·  Tiranë

Ipad Mini 1 me icloud 64gb

1 200 LEK Çmimi me zbritje

30 Mar 07:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 12 dhe 11 pro max nga Usa

220 LEK Çmimi me zbritje

25 Mar 14:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

iPhone X

3 500 LEK

21 Mar 13:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Tiranë

iphone 13 me icloud gjendje 10/10

130 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Icloud | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione