Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

B clas 2010 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Automjete , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe B clas 2010,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj B clas 2010 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❇️ MERCEDES W212 E CLAS BENZINE-MUNDESI NDERRIMI❇️

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Glk 220 Nafte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:54 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
18 Shk 14:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris 2010

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Glk 220

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

B clas mercedez 1.8 D

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 16:55 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Durrës

Shitet mazda 1.3 benzine 2010

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet A class ndodhet ne Italy

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 16:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Shitet Ose Ndrrohet Bmw X5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 12:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 2010 nafte

3 400 EUR

11 Tet 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

��Mercedes Benz C220 2015 16.500€��

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 01:36 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

pjes kembimi

1 LEK

17 Shk 14:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 20:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Durrës

B clas benzin gaz

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 08:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

❌Shitet-Nderrohet ❌

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 11:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

B CLAS -2010 - Gaz benzin

4 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj B clas 2010 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione