Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shqiperi - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shqiperi,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shqiperi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Elbasan

��️OKAZION ���������� Mercedes Benz AUTOMAT A150

5 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 14:43 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

AUDI A8 L VITI 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 08:57 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
16 Qer 16:55 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 16:43 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMV SERIA 3 F30 TOURING VERSION VITI 2013 2.0 NAFTE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
11 Qer 09:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Vetëm Shitet

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 08:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Shitet C Class

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 18:55 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Elbasan

KAMION ME VINÇ 817

11 000 EUR

01 Qer 12:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Vw Tiguan 2010 Automat

8 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 00:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Mercedez-benz E-Class OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Touran 1.9 automat 2010 okazion!

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 15:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Elbasan

Makine per shitje!

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Elbasan

����MERCEDES BENZ E CLASS 250 NAFTE����

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 15:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Shitet

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:15 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Elbasan

Honda Jazz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

S class 550 Edition 1

31 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 19:41 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw520d

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 14:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 5 TDI CONFORTLINE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:00 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche caynne viti 2013 3.0 diesel okazion

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

23 Mar 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Mercedez Benz C300 4 Matic w204

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Elbasan

Shitet jetta okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 23:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Elbasan

Vw jetta 2009 2.5 Benzine/Gas Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 00:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Shitet!

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 20:27 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Elbasan

Skoda

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 21:50 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Elbasan

Caterpilar 953C

1 000 EUR

28 Shk 11:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volswagen golf 5 R-line

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 11:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Shitet Mercedes Benz E class lungo 2016 2.0 D

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 23:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Golf 5 1.9 Nafte 3500euro i diskutueshem

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz C220 CDI 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:47 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Elbasan

Shitet makina

75 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 18:18 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Elbasan

Okazion

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Elbasan

❗️SUPER OKAZION 13.500€ E CLASS 5.5❗️LETRA TE SAPO PAGUARA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 18:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes C Class 180 (Akoma ne gjermani )

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 16:58 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Disje alumini

30 000 LEK

16 Jan 14:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

makina ne shitje

3 500 EUR

12 Jan 23:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Elbasan

SHITET SUPER MECEDES BENZ C CLASE 2500 BENZIN GAS 4 MATIC

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 sport

40 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 11:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 16:04 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3 2.0TDI 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 12:05 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Shitet Okazion!!!

9 000 EUR

02 Dhj 11:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7 2.0 tdi

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 22:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

Audi Q5 2.0T Quattro

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

Super gjendje!!!

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shqiperi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione