Adly , 24
Aeon , 6
Aprilia , 256
Baotian , 6
Bashan , 5
Beeline , 2
Benelli , 17
Piaggio , 2
Beta , 2
BMW , 9
Burelli , 1
Cagiva , 2
CFMOTO , 1
CPI , 2
Daelim , 5
Ducati , 2
e-max , 1
Gilera , 96
Honda , 387
Hyosung , 5
Italjet , 22
Jawa , 4
Jinling , 3
Kawasaki , 15
KTM , 2
Kymco , 228
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 32
Luxxon , 1
Malaguti , 200
MBK , 18
Megelli , 1
Motobi , 2
Pegasus , 4
Peugeot , 56
PGO , 1
Piaggio , 604
Sachs , 1
Shineray , 1
Skyteam , 3
Suzuki , 359
SYM , 21
TM , 1
Triumph , 1
Vespa , 116
Yamaha , 643
Zero , 1

Skuter të ri dhe të përdorur në shitje


Sot 02:08 ,

Piaggio

850 EUR

Viti: 2005
Sot 01:43 ,

Kymco 300cc

2 300 EUR

Viti: 2011
Sot 01:43 ,

Kymco 300cc

2 300 EUR

Viti: 2011
Dje 22:24 ,

Piaggio Beverly

1 600 EUR

Viti: 2006
Dje 21:50 ,

Yamaha X-max 250

1 800 EUR

Viti: 2007
Dje 20:07 ,

Honda Silver wing 400 abs

3 500 EUR

Viti: 2011
Në fillim