Blej Skuter të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 27
Aeon , 8
Aprilia , 281
Baotian , 6
Bashan , 4
Beeline , 3
Benelli , 20
Beta , 2
BMW , 11
Burelli , 1
Cagiva , 2
CFMOTO , 2
CPI , 1
Daelim , 5
Ducati , 2
e-max , 1
Gilera , 114
Honda , 427
Hyosung , 5
Italjet , 22
Jawa , 3
Jinling , 3
Kawasaki , 13
Kingway , 1
KTM , 4
Kymco , 260
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 40
Linhai , 1
Luxxon , 1
Malaguti , 224
MBK , 18
Megelli , 1
Motobi , 2
Pegasus , 4
Peugeot , 71
PGO , 1
Piaggio , 676
Sachs , 1
Shineray , 2
Skyteam , 3
Suzuki , 398
SYM , 28
TM , 3
Triumph , 1
Vespa , 115
Yamaha , 727
Zero , 1

Skuter të ri dhe të përdorur në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni Skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat më të njohura si Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni me mijëra njoftime dhe gjeni Skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit dhe shikoni vetëm ato që ju interesojnë juve më shumë.

Sot 07:54 ,

X-MAX

4 300 EUR

Viti: 2015
Sot 07:39 ,

X-MAX. 250i

1 800 EUR

Viti: 2008
Sot 07:38 ,

X-CITY 250cc viti 2012

2 100 EUR

Viti: 2012
Sot 07:35 ,

Shitet Suzuki Burgman 150 vitit 2005

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Sot 00:18 ,

Piaggio X9 249cc

800 EUR

Viti: 2001
Dje 23:08 ,

Shitet piaggio

1 100 EUR

Viti: 2006
Dje 23:08 ,

Shitet Piaggio

900 EUR

Viti: 2006
Dje 22:57 ,

malaguti 500cc

1 450 EUR

Viti: 2007
Dje 22:45 ,

suzuki burgman

600 EUR

Viti: 2002
Dje 22:45 ,

Yamaha X Max

1 700 EUR

Viti: 2005
Dje 21:48 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2010
Dje 21:05 ,

She's Aprilia scarabeo 151cc

1 200 EUR

Viti: 2000
Dje 21:00 ,

Malaguti madison

1 600 EUR

Viti: 2002
Dje 20:40 ,

Piaggio beverly 350

3 300 EUR

Viti: 2012
Dje 20:15 ,

Shitet TMAX Okazion

5 300 EUR

Viti: 2016
Dje 19:57 ,

Shitet

1 080 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Dje 18:30 ,

yamaha majesty

1 500 EUR

Viti: 2000
Dje 18:11 ,

Suzuki Burgman 200cc

1 700 EUR

Viti: 2008
Dje 18:08 ,

vespa 125 et4

700 EUR

Dje 17:30 ,

Skuter 72 cc

550 000 LEK

Viti: 2010
Dje 17:03 ,

Piaggio x9

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Dje 16:46 ,

Yamaha 250 magjestik 850 ero

850 EUR

Viti: 2005
Dje 16:02 ,

shitet majesty, majestic 250

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Dje 15:11 ,

Suzuki Burgman 650

2 200 EUR

Viti: 2003
Dje 14:48 ,

Gilera nexus

2 000 EUR

Viti: 2012
Dje 14:22 ,

Honda sh300i 2008

2 250 EUR

Viti: 2008
Dje 14:19 ,

Shitet 250 cc

1 100 EUR

Viti: 2006
Dje 12:32 ,

SUZUKI BURGMAN 650CC --Sapo targuar

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Dje 12:24 ,

KYMCO GRAND DINK 250CC -07

500 EUR

Viti: 2007
Dje 11:51 ,

Honda Sh 300

2 500 EUR

Viti: 2009
Dje 11:06 ,

Vespa GTS 2013

4 200 EUR

Viti: 2013
Dje 10:32 ,

SUZUKI BURGMAN 400

2 200 EUR

Viti: 2007
Dje 10:30 ,

Dayang100cc

600 EUR

Viti: 2000
Dje 10:24 ,

Skuter mp3 250

2 000 EUR

Viti: 2006

Skuterët janë më ekonomik dhe shumë lehtë të mësohet për ti vozitur. Ju mund ta gjeni lehtësisht Skuterin që ju përshtatet më shumë vetëm në MerrJep.al janë me mijëra njoftime për skuter të ri dhe të përdorur në shitje.

Gjeni skuterin ideal në MerrJep.al

Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe dhe vitit të prodhimit dhe gjeni skuter në shitje që ju përshtateen më shumë. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Këto përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe shumë lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me Skuter të ri.

Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al

Në Merrjep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë për Skuter në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier e të tjerë. DIsa nga markat më të shitura të skuterëve janë: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera dhe jo vetëm.

Nëse posedoni Skuter të përdorur ju mund ta shisni atë në MerrJep.alKrijoni njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve onlin në tregun më të madhë - MerrJep.al


Në fillim