Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motor - Skuter Të gjitha në Shqipëria

Yamaha , 89
Piaggio , 66
Honda , 53
Aprilia , 44
Kymco , 38
Malaguti , 26
Suzuki , 23
Vespa , 15
Lifan , 13
SYM , 12
Gilera , 9
Kawasaki , 8
Peugeot , 8
Adly , 5
MBK , 5
Benelli , 4
BMW , 4
Aeon , 3
Baotian , 3
Jawa , 3
Bashan , 2
Daelim , 2
Jinling , 2
Online , 2
Skyteam , 2
Aixam , 1
Bimota , 1
Hyosung , 1
KTM , 1
Linhai , 1
Luxxon , 1
Sachs , 1
Shineray , 1
TM , 1
VICTORY , 1
Zero , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj motor Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:56 Skuter , Tiranë

Kymco People 125 cc. 1500€

1 500 EUR

26 Maj 21:12 Skuter , Vlorë

�� Okazion ��City Coco

850 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 06:52 Skuter , Pogradec

Skarabello

1 250 EUR

26 Maj 06:36 Skuter , Pogradec

Benelli

1 000 EUR

25 Maj 17:41 Skuter , Pogradec

U shit faleminderit mer jep

1 350 EUR

24 Maj 20:37 Skuter , Vlorë

KYMCO 500 -12 NDERROHET ME ORE DORE OSE MOTOR VESPA

3 800 EUR

Viti: 2011
24 Maj 09:20 Skuter , Tiranë

Honda x adv 2021 ;)

23 Maj 18:39 Skuter , Vlorë

Motor 150cc

800 EUR

21 Maj 22:13 Skuter , Vlorë

Suzuki Burgman

600 EUR

20 Maj 16:30 Skuter , Tiranë

shitet motor SYM symphony 200cc viti2022

2 200 EUR

30 Pri 09:33 Skuter , Durrës

Honda Vision 110 cc ����

1 600 EUR

Viti: 2012
27 Pri 13:04 Skuter , Tiranë

Liberty

1 000 EUR

26 Pri 10:36 Skuter , Tiranë

Shitet motor

800 EUR

25 Pri 22:55 Skuter , Vlorë

Motor 200i viti 2016

1 100 EUR

24 Pri 13:37 Skuter , Tiranë

Shitet

55 LEK

20 Pri 13:52 Skuter , Durrës

SYM 200cc viti 2013

1 300 EUR

15 Pri 13:46 Skuter , Tiranë

MOTOR BMW C400 GT; 21000 KM ; 7800 EURO!

7 800 EUR

15 Pri 10:03 Skuter , Tiranë

Burgman AN 400

2 050 EUR

Viti: 2001
13 Pri 12:43 Skuter , Durrës

MOTOR HONDA

1 100 EUR

10 Pri 18:09 Skuter , Durrës

skuter kymco Downtown 300 kb ne gjendje

2 200 EUR

Viti: 2009
07 Pri 14:37 Skuter , Tiranë

Kymco people 250cc

990 EUR

31 Mar 15:58 Skuter , Tiranë

SHITET MOTOR YAMAHA MAJESTY 400cc

2 500 EUR

25 Mar 11:44 Skuter , Tiranë

Motor

150 000 LEK

21 Mar 23:19 Skuter , Tiranë

Shitet

1 100 EUR

15 Mar 11:55 Skuter , Tiranë

vesp

3 250 EUR

10 Mar 00:56 Skuter , Durrës

!!!!!!Super gjendje!!!!!! Okazion!!!!!!

2 600 EUR

03 Mar 15:29 Skuter , Sarandë

Shitet motor me 3 rrota per invalid

1 200 EUR

20 Shk 11:09 Skuter , Tiranë

Honda 150cc

850 EUR

13 Shk 11:04 Skuter , Tiranë

OKAZION- SHITET YAMAHA MAJESTY 250C vITI 2005

1 300 EUR

03 Shk 13:16 Skuter , Kucovë

shitet motorri

300 LEK

26 Jan 00:04 Skuter , Tiranë

Scooter

1 050 EUR Çmimi me zbritje

18 Jan 18:49 Skuter , Tiranë

Vespa 125 cc gts

2 300 EUR Çmimi me zbritje

29 Dhj 11:21 Skuter , Tiranë

Shitet Xmax 400CC

4 000 EUR

22 Dhj 18:40 Skuter , Tiranë

OKAZION SHITET MOTOR YAMAHA X-MAX ME ABS

2 500 EUR

20 Dhj 06:47 Skuter , Tiranë

OKAZION SHITET MOTOR PIAGGIO X9

700 EUR

18 Dhj 11:11 Skuter , Fier

Motor Aprilia skarabeo 200

1 400 EUR

26 Nën 14:40 Skuter , Korçë

Piaggio

500 EUR

14 Nën 23:53 Skuter , Tiranë

SHITET VESPA PRIMAVERA 1979

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Nën 21:09 Skuter , Tiranë

OKAZION SHITET MOTOR PIAGGIO X9

700 EUR Çmimi me zbritje

08 Nën 14:42 Skuter , Vlorë

SHITET OSE NDEROHET

2 500 EUR

03 Nën 09:35 Skuter , Durrës

Shitet motor 125 pcx

2 500 EUR

02 Nën 14:24 Skuter , Vlorë

Burgman ecsecutiv 650 cc

3 200 EUR

30 Tet 08:45 Skuter , Tiranë

X Max iron

4 000 EUR

25 Tet 23:50 Skuter , Tiranë

Motor Piaggio Liberty

1 350 EUR

21 Tet 20:03 Skuter , Tiranë

Shitet honda 600 skuter silverwing

2 700 EUR Çmimi me zbritje

13 Tet 10:51 Skuter , Tiranë

motor 72

8 700 LEK

Viti: 1998
10 Tet 16:36 Skuter , Durrës

Motor aprilia 50 cc

1 100 EUR

Viti: 2012
05 Tet 11:40 Skuter , Tiranë

Shitet BMW 650 Sport

8 900 EUR

Viti: 2018
04 Tet 15:24 Skuter , Tiranë

Okazion arsye mosperdorimi

540 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione