Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Kymco

Agility , 61
Dink , 55
Grand Dink , 60
Model Tjeter , 133
MXU , 9
People , 37
People s , 1
Venox , 3
Xciting , 70

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:54 ,

��KYMCO DOWNTOWN 300i 2010 ��

2 000 EUR

Viti: 2010
07 Gush 21:27 ,

SHITET Kymco 300R!

2 990 EUR

Viti: 2010
07 Gush 20:31 ,

Shitet skuter

400 EUR

Viti: 2003
04 Gush 11:42 ,

Shitet motorr

50 000 LEK

Viti: 2004
02 Gush 19:33 ,

shitet

2 700 EUR

Viti: 2012
30 Korr 11:29 ,

Kymco Xciting 300i

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
27 Korr 10:22 ,

okazion

1 700 EUR

Viti: 2007
26 Korr 08:40 ,

Motorr Kymco

500 EUR

Viti: 2002
20 Korr 13:22 ,

Kerkoj letra per Kymco Agility 125

10 000 LEK

Viti: 2009
13 Korr 09:09 ,

Scooter 500cc

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
11 Korr 18:04 ,

Motorr 125 cc

900 EUR

Viti: 2012
09 Korr 12:33 ,

Shitet Skuter !

60 000 LEK

Viti: 2007
07 Korr 22:20 ,

Shitet scooter kymco

1 400 EUR

Viti: 2006
02 Korr 16:16 ,

Kymco 300i

2 700 EUR

Viti: 2014
30 Qer 11:02 ,

Nderohet motori me biçiklete elektrike!

600 EUR

Viti: 2001
27 Qer 17:29 ,

Kymco people

250 EUR

Viti: 2006
24 Qer 18:21 ,

Shitet kymco pa letra

250 LEK

Viti: 2005
16 Qer 10:06 ,

Shitet Okazion

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
07 Qer 02:08 ,

Shitet kymco viti 2010 50 cc 800 ero

800 EUR

Viti: 2010
05 Qer 06:37 ,

Kymco agility 50cc 800 ero

800 EUR

Viti: 2010
04 Qer 15:37 ,

Kymco xciting 500cc

1 700 EUR

Viti: 2007
04 Qer 13:05 ,

Kymco agility 50cc 800 ero

800 EUR

Viti: 2010
02 Qer 09:38 ,

skuter

2 200 EUR

Viti: 2007
31 Maj 12:45 ,

Shitet kymco pa letra

350 LEK

Viti: 2007
31 Maj 12:30 ,

Kymco agility 50cc 800 ero

800 EUR

Viti: 2010
29 Maj 14:01 ,

Shitet kymco pa letra

350 LEK

Viti: 2004
25 Maj 14:50 ,

Kymco agility 50cc

900 EUR

Viti: 2010
15 Maj 07:44 ,

Kymco Xciting 300cc -10

1 600 EUR

Viti: 2010
09 Maj 18:16 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2007
24 Pri 17:42 ,

Okazion! Kymco 2015

2 800 EUR

Viti: 2015
22 Mar 12:49 ,

Motorcilklet kymco

200 EUR

Viti: 2010
17 Mar 18:14 ,

Kymco Agility50

600 EUR

Viti: 2011
13 Mar 16:00 ,

KYMCO 500 -12 NDERROHET ME MAKINE

3 000 EUR

Viti: 2011
09 Mar 06:53 ,

Kymco 2006

500 EUR

Viti: 2006
05 Mar 08:51 ,

Kymco people 125cc

1 100 EUR

Viti: 2005
04 Mar 16:54 ,

Kymco X-citing Okazion

1 400 EUR

Viti: 2006
21 Shk 17:14 ,

OKAZION Kymco people 200i

550 000 LEK

Viti: 2009
18 Shk 23:17 ,

Kymco 125 cc shitet pa letra

300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione