Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Yamaha - Skuter Të gjitha në Shqipëria

Yamaha , 1049
Honda , 13
MBK , 10
Malaguti , 9
Suzuki , 7
SYM , 6
Benelli , 6
Aprilia , 4
Piaggio , 3
Beeline , 1
Megelli , 1
Jawa , 1
PGO , 1
Adly , 1
Vespa , 1
Generic , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yamaha,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Yamaha Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 11:32
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Okazion Yamaha X-Max 300cc 5300€

5 300 EUR

17 Qer 12:18
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Shkodër

Yamaha TMax 500

2 700 EUR


Dje 22:20 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Yamaha NMAX 155cc

3 500 EUR

Dje 22:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 250cc 2013

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:42 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Okazion

1 900 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Vlorë

Shitet X-Max 125 Yamaha 2009

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:09 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Durrës

Malossi T-Max,X-max,Beverly, Vespa etj

Dje 17:06 Skuter  ·  Yamaha  ·   ·  Durrës

Yamaha X-Max 300 DCT ABS

5 700 EUR

Dje 16:31 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet XMAX 250 ngjyrë matt në gjëndje shumë të mirë

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:28 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Nmax 155cc motorr

2 900 EUR

Dje 15:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xenter 125cc

2 300 EUR

Dje 14:41 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

Yamaha T-Max 2009 Abs

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-max 400

4 800 EUR

Dje 09:29 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x max 125

2 850 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:29 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 300cc

5 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:29 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha XMAX 400cc/ momo design

5 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:25 Auto sallon Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sym symphony 200S- 0km

3 100 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:17 Auto sallon Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA WAVE 110cc

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:17 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha NMAX 125cc

2 700 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:15 Auto sallon Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SYM SYMPHONY 125 SR 0 km 2023

2 190 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:15 Auto sallon Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zontes m310 /2022

4 700 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:14 Auto sallon Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

VESPA GTS 125cc

2 600 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:14 Auto sallon Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ZONTES 350M -2023 -0KM

5 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:14 Auto sallon Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zontes M125 / 2022

3 800 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:48 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max 300 Super Gjendje

5 500 EUR

Dje 08:25 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tricity 155cc viti 2022

3 500 EUR

Dje 07:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

yamaha x max 250cc

2 590 EUR

18 Qer 19:04 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

Yamaha Tmax 500

5 200 EUR

18 Qer 19:00 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Shitet Yamaha X Max 250

2 990 EUR

18 Qer 15:43 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 400

4 200 EUR

18 Qer 15:33 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

5 800 EUR

18 Qer 14:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha

1 100 LEK

18 Qer 11:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

OKAZION! SHITET YAMAHA X CITY 250 kw

1 600 EUR Çmimi me zbritje

18 Qer 11:16 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitiet yamaha x max 2010

2 800 EUR

18 Qer 08:00 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa Gts 300

4 500 EUR

17 Qer 16:57 Skuter  ·  Yamaha  ·   ·  Tiranë

Yamaha x max 250i 2010

2 550 EUR

17 Qer 14:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x max

4 900 LEK

17 Qer 12:18 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Shkodër

Yamaha TMax 500

2 700 EUR

17 Qer 11:32
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Okazion Yamaha X-Max 300cc 5300€

5 300 EUR

17 Qer 11:15 Skuter  ·  Yamaha  ·   ·  Tiranë

Xmax yamaha

3 300 EUR

17 Qer 00:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max

7 200 EUR

15 Qer 08:44 Skuter  ·  Honda  ·  Silver Wing ABS  ·  Tiranë

Freksion kemban Silver Wing 400

220 EUR

15 Qer 08:42 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bllok Freksioi Kemban Variator Sh 300

350 EUR

15 Qer 08:41 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

15 Qer 08:40 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda X ADV Xham

30 EUR

15 Qer 08:40 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max Baule

350 EUR

15 Qer 08:40 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

14 Qer 23:53
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet Yamaha X Max 300 viti 2023

8 500 EUR

14 Qer 19:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha xmax iron 250

4 300 EUR

14 Qer 18:55 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

��️Yamaha X-Max��️

Shitësit të Besuar
14 Qer 14:16 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamaha

1 200 EUR

14 Qer 10:26 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Durrës

Shitet motorri!

1 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yamaha | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione