Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf VI GTD 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2020 - Volkswagen Golf 8 2.0 TDI BMT

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 1.6 TSI

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 6 ( R ) +355 69 984 5828

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 6 1.6 TDI Automatike me DOGANE (BELGJIK)

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

⚜️VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 GTI ORIGJINALE OKAZION⚜️

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 5 AUTOMAT ���� ����

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌ Golf 6 R-Line ❌

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌ Golf 6 Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌ Golf 7 2013 ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2017 look 7.5 GTI Facelift 2021

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET Golf 5 TDI Nafte Kambio AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6//2.0

7 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 NAFT 1.6 VITI 2011 MANUAL SUPER GJENDJE ME DOGAN.5400

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

***VW GOLF 7 Premium 2.0 Diesel -15 Automat super full***

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI AUTOMAT (EUROPE!!!)

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

**VW GOLF 6 GTI 2.0 Fabrike Automat -12 Super full options**

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:50 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6

7 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
Sot 08:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 08:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.6 benzin+gaz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 - 2012 - manual

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

okazion viti 2018 golf VII AUTOMAT

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2020 - Volkswagen Golf 8 2.0 TDI BMT

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 1.6 TDI 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 5 GT AUTOMATIK 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 motorr 1.9 nafte viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 8

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 6 automatik.

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

vw golf 1.9 automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 manual motorr 1.9 nafte viti 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6 TEAM HIGHLINE TDI BLUEMOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf gtd 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione