Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan patrol - Makina Të gjitha në Tiranë

Nissan , 61
Audi , 4
BMW , 2
Honda , 2
Toyota , 2
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan patrol ,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan patrol Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

SHITET/NDERROHE +/- Diferencen

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:43 Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder Shitet/Ndrrohet

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 11:55 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 Allroad Facelift Look rs

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
28 Maj 10:55 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol OM606

23 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 15:42 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

��❌️SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ❌️��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 08:13 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

NISSAN PATROL !! 4.2 CC !!! OK SHKEMBIM!!!

34 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 12:19 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Shitet Nissan Patrol

23 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:30 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Shitet nisan patrol

25 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:24 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol M57

31 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 19:10 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

NISSAN PATROL 4.2D Safari GL Diff Lock

24 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Jan 18:11 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitur

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 12:50 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol y61 4.2d 2014 GL

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Dhj 21:47 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 21:47 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol

17 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 18:35 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Shitet Nissan Patrol

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:27 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

SHITET NISSAN PATROL

11 000 EUR

07 Gush 01:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

��❌️SHITET C CLASS 2012 AMG 4MATIC❌️��

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

⛔️KERKOJ TE BLEJ AUDI Q5 ⛔️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 03:53 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

NISSAN PATROL kerkohet

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Pri 16:40 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 08:31 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 22:12 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol y60

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 17:47 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Shitet Nissan Patrol 3.0 Turbo

10 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Tet 18:04 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Shitet Nissan Patrol 12000 euro

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 21:46 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Shitet Nissan Patrol

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 19:15 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol, Full ekstra per OFFROAD, Perfekte !!!

16 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 20:30 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Shitet nissani

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 09:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 12:09 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol Off Road 4x4 ✅✅ Mundsi nderrimi

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
04 Pri 21:49 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol, Full ekstra per OFFROAD, Perfekte !!!

17 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 08:16 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nisan Patrol

19 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:19 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

NISSAN PATROL

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 15:26 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

NISSAN PATROL

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 10:07 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Shk 10:05 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol GR Luxury

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 21:17 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol y61

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 07:15 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 11:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi pajero 0684062315

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 07:07 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Jan 07:39 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 06:45 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubishi pajero

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 17:49 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota land cruiser prado

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Dhj 07:24 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

E Avangard 280

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Korr 07:18 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan patrol gr

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan patrol | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione