Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Të gjitha në Vlorë

Alpine V6 , 1
Capture , 1
Clio , 280
Espace , 8
Fluence , 1
Kangoo , 30
Koleos , 2
Laguna , 18
Master , 7
Megane , 153
Modus , 14
R 19 , 1
R 21 , 1
R 9 , 1
Scenic , 141
Trafic , 13
Twingo , 35
Twizy , 1
Vel Satis , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 16:45 Makina , Vlorë

5000€ i diskutushem

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 16:05 Makina , Vlorë

Renault scenic 1.9 diesel viti 2005 3000€

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 11:38 Dyqani Makina , Vlorë

Renault Scenic 2016 �� AUTO PENTA ��

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 23:51 Makina , Vlorë

Shitet makine Reno

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 10:04 Makina , Vlorë

SHITET KAMION RENAULT 2007 VLORE

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 12:11 Makina , Vlorë

Renault Scenic megane 1.9 nafte sapo ardhur zvicra

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 11:43 Makina , Vlorë

Reno Automat SuperFull, Konsum Minimal.cmimi disk / ndrrim

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 08:59 Makina , Vlorë

OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 14:03 Makina , Vlorë

Shitet OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 13:54 Makina , Vlorë

OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 20:35 Makina , Vlorë

RENAULT KANGOO 1.4 I DISKUTUSHEM

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 20:32 Makina , Vlorë

SHITEN OSE NDERROHEN 0675887293

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 22:26 Makina , Vlorë

Renaul 21 viti 1989 1.4 benzin-retro.al

123 456 789 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Shk 21:53 Makina , Vlorë

Renault clio okazionnnn!!

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 13:34 Makina , Vlorë

Renault kangoo

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 16:46 Makina , Vlorë

Renault Megane

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 11:48 Makina , Vlorë

shitet

800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 12:02 Makina , Vlorë

Renault Megane Nafte okazionn

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 02:21 Makina , Vlorë

Renault Scenic 1.6 Benzin/Gaz 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Jan 17:25 Makina , Vlorë

Renault clio 1.5 Naft/2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 04:20 Makina , Vlorë

Renault clio

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 19:35 Makina , Vlorë

Renault clio

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Dhj 17:34 Makina , Vlorë

Reno 1300€

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 16:40 Makina , Vlorë

Shitet

1 600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 15:03 Makina , Vlorë

Megan benzine+gas

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 20:38 Makina , Vlorë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 17:37 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 16:59 Makina , Vlorë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 18:29 Makina , Vlorë

Renault Megane Cabriolet

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:29 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 16:15 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 14:59 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 benzin 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 00:01 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 benzine 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:46 Makina , Vlorë

Shitet Renault Clio 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 22:05 Makina , Vlorë

Renault Clio

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 19:28 Makina , Vlorë

Reno megane

1 500 EUR

16 Nën 17:01 Makina , Vlorë

Shitet pa letra

400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 11:45 Makina , Vlorë

Clio 1.5 dci

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 13:33 Makina , Vlorë

Renault Clio 1.2 benzine

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:23 Makina , Vlorë

Reno Clio 2012

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Tet 14:22 Makina , Vlorë

Reno Clio 2012

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 22:28 Makina , Vlorë

Shitet Renault Clio 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 13:57 Makina , Vlorë

Shitet Renault Clio

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 19:15 Makina , Vlorë

Makine

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 20:03 Makina , Vlorë

Reno megane

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 21:39 Makina , Vlorë

Renault Modus

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 21:35 Makina , Vlorë

Makine

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 23:51 Makina , Vlorë

Okazion

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 14:02 Makina , Vlorë

Shitet per arsye emigrimi

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 11:33 Makina , Vlorë

Shitet per arsye emigrimi 0684538000

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione