Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e clas manual - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 10
Ford , 5
Audi , 5
BMW , 2
Mazda , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Dodge , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e clas manual,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e clas manual Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Korçë

Shitet A Class super gjendje

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 20:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes Benz C-Clas viti 2009 manual 2.0 me 6 marsha

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
05 Qer 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

c clas manual 6 marshe nafte OSE ME nderrim

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 23:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

E clas 250

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 23:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

c class 200cdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

super mjet e clas 220 naft manual

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Devoll

Mercedes Benz C Clas

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Krujë

Shitet c 203 1.8 kompresor me dogane

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C Clas

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Elbasan

A klas 180 cdi Elegance e sapo ardhur nga Gjermania

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkodër

Okazion B clas 180 manual

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 18:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Blue Motion 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 Manual 2.0 tdi ( Gjendja 10/10 ) Tip top ✨��

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Mar 00:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C Clas 300

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

C clas 200 cdi evo 2004

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 15:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet B clas

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Okazion shitet b clas

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 07:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet B clas

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 09:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet mercedez

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C clas 220 perfekt

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Lushnjë

Shitet Mercedes A clas avantgardë.

3 000 EUR

21 Jan 16:12 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 4.2 TDI FULL !! ������������

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

2013 AUDI A4 2.0T FULL

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 15:56 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet toyota yaris 1.4 naft super gjendje ��

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:22 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10 me dogan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:12 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:08 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET SUPER GJENDJE TOYOTA YARIS 1.4 naft

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 11:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft super gjendje cmimi diskutushem afer

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 01:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet 1.4 naft super gjendje 10/10 Cmimi:diskutushem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 21:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET TOYOTA 1.4 naft super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 15:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9. super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 supwr gjendje 1.9 naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 5 1.9 super gjendje��

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9 naft super gjendje ☑️

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌SHITET GOLF 5 1.9 naft gjendja 10/10❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌❌❌Golf 5 super gjendje 1.9 naft ❌❌❌❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e clas manual | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione