Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benc 240 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 5
Ford , 2
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benc 240,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benc 240 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 02:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benc c class 204

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Vlorë

E320 Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

e280 full baxha 7300 euro

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 08:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes benc c200 cdi EVO automat avangarde

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 18:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Blue Motion 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Vlorë

E280 full panoramik 7800��

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 16:12 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 4.2 TDI FULL !! ������������

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

2013 AUDI A4 2.0T FULL

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 16:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Vlorë

Shitet mercedes benz evo 280

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

Okazion c clas 240 4 matic b.g i 2007 automat

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes-benz c300 c class 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Korçë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Korçë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 03:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

Shitet Benz C240

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Gush 10:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MB C300 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 23:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benc Cclass

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 06:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedez Benc E Class

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 18:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Korçë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 14:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Elbasan

Benc C 240 benzin GAZ automat

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 23:24 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

Toyota Avensis, manual, vitit 2013

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ ML 320 CDI FULLLL AMG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes benc Ml 350

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 12:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Okazion c230 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Elford

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 08:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Durrës

Okazion mercedes benz sapo ardhur nga zvicrra����

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Korçë

Benc 240 pa letra 1800€

1 800 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 10:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kavajë

Mercdes Benz Vito 2.2

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 05:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Tiranë

Mercedez benz E240 (benzin-gaz)

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Mercedez Benc 320 pa taks lluksi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Benc 240

6 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Durrës

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Durrës

����Okazion c 240 importuar nga zvicrra����

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Tiranë

Mercedez-benc

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

Mersedes

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 10:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 18:37 Makina  ·  Durrës

Keroj

15 Nën 18:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 22:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Korçë

Benc 240

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Kurbin

Shitet Mercedes benc 240

750 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Okazion e 320

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benc 240 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione