Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche Cayenne Diesel - Makina Të gjitha në Shqipëria

Porsche , 184
Audi , 14
Land Rover , 13
BMW , 4
Toyota , 3
Volvo , 3
Jeep , 2
Opel , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porsche Cayenne Diesel,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Porsche Cayenne Diesel Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:03
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S ����

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 10:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Q7 2013 full 3.0TDI 3xS-Line PANORAMA

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:03
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S ����

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:53 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

������������Porsche Cayenne 3,0 Diesel

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:18 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Kavajë

Okazion Bmw seria 3 328 Xdrive

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN ❌AUTOMATIK❌ ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:46 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0d Summit

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:05 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3.0 TDV6 HSE Black Edition

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion Ambulance 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0d ECO Summit SRT 2019

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:56 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche cayenne 3.0 naft panoram 8g zvicer

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:39 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel OKAZION ������������

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:44 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

���� Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Presidential

41 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:31 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:58 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

39 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:58 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Black

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE 2014

22 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:05 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

��������Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:24 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche CAYENNE 3.0 DIESEL BLACK EDITION PANORAMIKE����

20 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 17:05 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche CAYENNE 3.0 DIESEL PANORAMIKE����

20 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Pri 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 17:02 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Okazion

2 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 08:08 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Super okazion Porsche Cayenne 3.0 Diesel - 2015 - automat

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF Vl AUTOMAT

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport SE TD6

30 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet bmw x5

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 19:47 Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:00 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche caynne viti 2013 3.0 diesel okazion

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 11:19 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet Porsche Cayenne 3.0 Nafte Viti:2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:18 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet Range Rover Sport Hse Dynamic 4.4 V8

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:37 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Super Okazion⚠️⚠️⚠️⚠️

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:15 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Okazion

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Librazhd

Porsche cayenne mundesi ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:35 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Okazion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:06 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Okazion

05 Pri 23:44 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

W166 Mercedes Benz Ml 350 ‪‪+44 7880 019858‬

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 17:55 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Viti Prodhimit Fundi 2015 3.0 Diesel

33 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 14:32 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Okazion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

shitet porsche cayenne 3.0 platinium edition

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Mar 22:41 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche cayene 2017 Shitet

41 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 21:41 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S Diesel 4.2 TDI

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 22:06 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2010 D5 2.4 Diesel Summum����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
25 Mar 12:17 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche 3.0 zvircra

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 12:10 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkodër

Porsche Cayenne

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:15 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Okazion

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porsche Cayenne Diesel | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione