Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra GT - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 6
BMW , 5
Audi , 3
Toyota , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra GT ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra GT Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 GTD 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 08:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 160  ·  Tiranë

Mercedez Benz C 160

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 22:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

21 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Maj 14:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S LINE MATRIX FULL OPTION

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 17:26 Makina  ·  Audi  ·  RS3  ·  Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 23:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 8 R LINE

29 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 18:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF GT 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 02:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 14:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Nafte Automat Dsg 2010 Me Dogane 10.5€

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 14:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Nafte 2008 Automatike Dsg Me Dogan 8.5€

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 17:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 172.000 KM������������

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Durrës

Shitet E class E300 Automatike 2011 Makin Personale Jo Treg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf VI 6

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 171.000 KM������������

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 09:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque Dynamic Prestige Full

21 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes Ml 350 full option

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

Mercedes okazion c200 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 05:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 23:18 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:34 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

BMW GT 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 13:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 19:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 21:22 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Tiranë

BMW SERIA 325 GT - LOOK M - 2015 - AUTOMAT

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 16:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.0 TDI 6 Marsha

7 100 EUR

06 Shk 15:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 GT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C class w204 automat

6 800 EUR

10 Gush 19:05 Makina  ·  Lancia  ·  Kappa  ·  Korçë

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 02:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina  ·  BMW  ·  745  ·  Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 20:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Volkswagen Golf 5 2.0

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 23:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Mercede Benz C class

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 3P Highline

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:21 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Tiranë

Shitet GT 1.9 nafte//Nderrohet me makine 4 porta

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 16:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 18:07 Makina  ·  Opel  ·  GT  ·  Vlorë

SHITET OPEL ASTRA H (GTC)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Gush 19:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 15:57 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

opel astra benxin.gas super ekonomike dhe e shpej

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 14:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

opel astra sport

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 11:09 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

BMW GT 530DxDrive pa dogane(nga zvicrra) 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:45 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Kukës

BMW GT 530 NAFT VITI 2011 FULL PAISJE

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 14:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

OKAZION GOLF 1.9tdi 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 20:37 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 15:54 Makina  ·  Opel  ·  GT  ·  Elbasan

Shes opel Astra gt 2000 turbo benzina e gas.

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 10:50 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra GTS

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra GT | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione