Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Off road - Makina Të gjitha në Shqipëria

Land Rover , 96
Jeep , 61
Toyota , 44
Mitsubishi , 42
Audi , 38
Nissan , 25
Porsche , 18
Ford , 8
Suzuki , 7
BMW , 5
Hyundai , 5
Ssangyong , 5
Daihatsu , 4
Opel , 4
Kia , 3
Dodge , 2
Fiat , 2
Honda , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Bentley , 1
GMC , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Lexus , 1
Renault , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Off road,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Off road Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 06:18
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

����Audi A5 3.0 TDI ����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:02
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Tiranë

��Audi A6 allroad 2004 2.5 tdi Automat

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 23:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TFSI S-line Quattro 2018

30 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER ✅RANGE ROVER✅DISCOVERY ✅ R-DYNAMIC ✅

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:51 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Fier

PORSCHE MACAN S viti 2015

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:59 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Tiranë

Porsche Macan 2.0 Turbo

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Korçë

Porsche Cayenne 4.8Turbo 520hp

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Makina  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Fier

Suzuki Off Road

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:54 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep grand cherokee 3.0diesel

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:45 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Tiguan off road

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 Makina  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Tiranë

Shitet Nderrohet Mustang

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:08 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 RS-LINE OKAZION

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 16:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

����VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 09 NGA ZVICRA ����

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:02
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Tiranë

��Audi A6 allroad 2004 2.5 tdi Automat

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

U shit✅VW Tiguan ����

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:52 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2.5 Benzine/Gaz SE AWD 2017

22 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350d 2017 160.000KM AMG pack

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:33 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

70.000 km Discovery 2018 3.0 naft Dynamic

43 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:10 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GS 460  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Benzine/Gaz Ultra Premium 2012

26 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:17 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder 3.5 Benzine/Gaz Platinum 4x4

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:15 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

3 Toyota Land Cruiser 200 & Prado & Jeep Wrangler

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:13 Makina  ·  Toyota  ·  FJ  ·  Fier

TOYOTA FJ CRUISER 4.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:08 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Tiranë

Porsche macan 2.0T

41 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 17:40 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Kurbin

Toyota Hilux

8 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:24 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TDI Sline

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 14:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN SPORT 4X4 2.0 NAFT EUROPE

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 13:08 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport HSE Td6 306 HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 11:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Shitet ose Ndrrohet TIGUAN R-line Fabrike VITI 2018 FULL

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 07:31 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7, 3*S Line

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 06:18
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

����Audi A5 3.0 TDI ����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 21:01 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Durrës

Daihatsu Terios Automatike ����

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
14 Pri 20:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

����Range Rover Sport 3.0 2012����

16 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:54 Makina  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Tiranë

Fiat Sedici 4x4 gaz benzin 2007

4 780 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 14:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Discovery 1 Tdi, Super Gjendje

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:16 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

TOYOTA RAV4 CROSSOVER 2.2 DIESEL. AUTOMATIKE 2011.

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 23:32 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MITSUBISHI OFF ROAD

11 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 22:31 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Range Rover Sport look i vecant

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 18:36 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2013

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjirokastër

Shes Wolksvagen Tiguan (Suv)

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:18 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet Range Rover Sport Hse Dynamic 4.4 V8

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
12 Pri 13:37 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 11:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN EUROPE OKAZION NAFT AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
I zënë Shitësit të Besuar
09 Pri 16:00 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Durrës

Volvo XC90 2.0 D5 AWD Inscription 7 Vende Zvicra ����

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 15:59 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Black Edition Zvicra ����

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 15:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion Automat DSG Zvicra ����

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 12:11 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar XJ 2.7 Nafte BiTurbo 2009 ose Nderohet

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
07 Pri 20:33 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota Fortuner

15 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 13:31 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

����Range Rover Vogue 4.4 TDV8 ����

15 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Off road | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione