Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina pa letra 4x4 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 29
BMW , 15
Land Rover , 10
Mitsubishi , 10
Toyota , 8
Opel , 5
Nissan , 4
Honda , 4
Ford , 4
Jeep , 4
Kia , 3
Ssangyong , 3
Volvo , 3
Porsche , 3
Lada , 2
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pa letra 4x4,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina pa letra 4x4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 BLUE-TECH

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

ML 350 NAFT 2011 FULL OPSION

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI A7 3.0 NAFT 2015 DYNAMIC FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

PASSAT 2.0 NAFT 2014 R-LINE FULL OPSION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

GL 350 2014 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S 350 NAFT 2011 LUNGO FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

ML 350 NAFT 2011 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 BENZIN 2021 FULL OPSION

56 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 NAFT 2010 FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C 220 NAFT 2018 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:04 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2011 FULL OPSION

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Tiranë

PORSCHE MACAN 2.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:54 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M50d 2015 SUPER FULL OPSION

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 BENZIN+GAZ 2013 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

E 250 NAFT 2013 (CABRIO) FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Durrës

AUDI Q8 3.0 BENZIN 2020 FULL OPSION

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

GL 350 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:09 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Durrës

Land Rover Discovery

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

OKAZION Porsche Cayenne 3.0 Diesel 2009

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 20:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover vogue 4,4 autobiography / nderrohet

39 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Vlorë

Vw passat cc 1.8tsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 22:48 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Durrës

NISSAN ROGUE 2.5 Benzin+Gaz 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 15:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tepelenë

U shit

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Shitet Super C220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 12:39 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

OKAZION!!!!! AUDI Q5 2.0TDI QUATTRO Automat

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 04:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 3.0 NAFT 2020 FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Maj 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

ML 350 BlueTEC 2010

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 04:18 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8 3.0 BENZIN 2020 S-LINE FULL OPSION

55 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Pri 04:17 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ EVO E280 2008 NE LEJE 4x4 (4MATIC)

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 06:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Shitet

18 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 15:18 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Vlorë

OKAZION BMW 525 Naft

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 21:36 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee CRD 2006

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 10:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ E280 4 MATIC 4x4 AUTOMAT NAFTE FULL

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Elbasan

GLC Coupe 2017

37 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 09:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

GLC250 COUPE

37 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 12:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 Naft

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi a7 SportBack ������������

11 111 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 08:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300 4 Matic

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 12:03 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

OKAZION AUDI Q5 S-LINE NAFTE QUATTRO (4x4) FULL PANORAM

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 09:02 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Elbasan

Nissan navara 2.5 naft 4x4 pa letra

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 00:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion!!! C300 V6 4-matic Viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pa letra 4x4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione