Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf7 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf7,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf7 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Gush 13:43
Linku:
,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

09 Gush 13:43 ,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 07:09 ,

Okazion Shitet golf7 2014 2000 naft manual

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 17:49 ,

Golf7

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 17:14 ,

GOLF 7 R LOOK 2019 OKAZION!!! U SHIT

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Qer 11:14 ,

okazion golf7 1.6 nafte automat

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 09:36 ,

Kerkoj disqe golf7

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 13:08 ,

Golf vll

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 17:03 ,

Golf Vll

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:40 ,

Golf Vll Okazion

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:36 ,

Okazion

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:54 ,

okazion

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 10:54 ,

okazion

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 22:34 ,

Shitet golf-7

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 01:14 ,

shitet golf7.

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 09:54 ,

Okazion_Volkwagen Golf 7 2.0 TDI 2015 Automat

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 06:15 ,

Okazion

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 09:41 ,

Golf7

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Nën 16:23 ,

‼️VEMENDJE‼️ GOLF 7 DIESEL

12 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 15:38 ,

VolksWagen Golf7 Blue Motion

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 13:23 ,

Golf7 Gti okazion

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 13:08 ,

Golf7

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 19:48 ,

Golf 5

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:24 ,

Volkswagen GOLF 7

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Dhj 21:15 ,

W210 look E 5.5 ///AMG (270 naft)

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 21:06 ,

W210 Look E 5.5 ///AMG ( katerfenersh )

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 19:18 ,

W210 Look E 5.5 ///AMG

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 16:16 ,

W210 - look E 5.5 ///AMG

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 15:56 ,

Mercedes -e 270 - w210 - look e 5.5 ///AMG

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 16:03 ,

olsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 15:28 ,

Passat okazion -Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 14:29 ,

Golf7

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 17:49 ,

Golf 7 Gaz / Benzin

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Qer 16:52 ,

Golf7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 14:36 ,

Passat CC

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 11:25 ,

Makina me qera

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Tet 12:54 ,

Golf7

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 11:31 ,

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 01:22 ,

Volkswagen golf

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 23:06 ,

Honda cr v 2.2 nafte 2005 u shit flm merrjep

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf7 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf7 në kategorinë Makina | Audi
  • golf7 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Golf7 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • Golf7 në kategorinë Makina | Ford
  • Golf7 në kategorinë All Category
  • Golf7 në kategorinë Automjete
  • Golf7 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Golf7 në kategorinë Makina | Ford | Fiesta
  • Golf7 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • Golf7 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 320 | S-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione