Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C300 cdo - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 17
Audi , 16
Mazda , 5
Toyota , 5
BMW , 4
Chrysler , 3
Peugeot , 3
Citroën , 2
Fiat , 2
Nissan , 2
Opel , 2
Volvo , 2
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Lancia , 1
Škoda , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C300 cdo,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C300 cdo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion!! Benz C300 Benzine AMG Line Full Option.

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion!! Benz C300 Benzine AMG Line Full Option.

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 01:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 4-MATIC 2011, AMG LINE FABRIKE.

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 15:55
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-Class

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Shitet Mercedes Benz C300 4MATIC AMG 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Vlorë

Mercedes C300 AMG LINE 4MATIC

18 309 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:54 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 BENZINE 2014

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:41 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Super gjendje gatshme per cdo prov letrat sapo paguar

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion!! Benz C300 Benzine AMG Line Full Option.

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Okazion!! Benz C300 Benzine AMG Line Full Option.

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV4 2.5 BENZINE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:30 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 SUPER GJENDJE 2.0 BENZINE

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2014 PERFEKTE

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 BENZINE GAZ PERFEKT

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 15:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C300 2015 AMG FACELIFT ORIGINAL

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 10:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kavajë

Mercedes-benz C300 2011 4matic

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 01:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 4-MATIC 2011, AMG LINE FABRIKE.

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 15:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-Class

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Qer 15:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Sarandë

C Class 2012 Benzin-Gaz Brc

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300 2012

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes benz C300 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE AMG PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz C300 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

SHITET MERCEDES-BENZ C CLASS C300

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

❌Okazion ❌Mercedes Benz C300 Naft

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 Benzin Gaz

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

C300

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C300 benzin gas amglook‼️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 14:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2016

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 11:07 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes benz c300 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 21:13 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 nafte 2010 shitet nderrohet okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

OKAZION C Classi W206 23Mijë Km

51 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 11:16 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 00:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Gjirokastër

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 15:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌Golf 7 2015 Premium 2.0TDI 161.000km

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz C 300

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 23:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Meredes Benz C300 4 Matic 2015 AMG FACELIFT ORIGINAL FABRIKE

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:00 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

✅✅NISSAN QASHQAI 1.5 NAFT VITI 2009 ✅✅

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 15:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes C300

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C-Class 300 V6 , RWD

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C300 V6 RWD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion �� Mercedes C class c300 Benzine-GAZ

10 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Vlorë

C300 AMG Line RWD

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 22:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Lezhë

C300 AMG Line Full

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

C300 AMG Line Full

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen Jetta/diesel/makina me qera/automat

50 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C300 cdo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione