Durrës | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A 140

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 140 | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Nën 11:20 ,

Mercedes A140 -00

Historiku i makinës

1 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 11:01 ,

Super a class

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Nën 11:55 ,

Shitje

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 09:38 ,

Shitje

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 16:23 ,

Mercedes benz panoramik

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 11:33 ,

Mercedes A 140 benzin -02

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 18:51 ,

Shes

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 20:42 ,

OKAZION! Mercedes-Benz A Klas 140

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 14:47 ,

OKAZION!! Mercedes-Benz A Class 140!!!

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 10:31 ,

A class 140 benzinë

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 10:35 ,

Mercedes A140 -01 Shes ose ndroj

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 21:40 ,

Benz clasi A

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 21:17 ,

Shes

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 15:52 ,

Mercedes A 140 benzin+gaz -99

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 18:20 ,

Mercedes A140 -98

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 11:58 ,

Benz Classi A

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 09:40 ,

Mercedes A140 -00

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 20:47 ,

Mercedes A CLAS OKAZION -01

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 10:38 ,

Shes Benz A klas 1.4 benzin

Historiku i makinës

2 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 17:08 ,

Mercedes A 140 Benzin Gaz 2001

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Jan 15:00 ,

Shes mercedenz-benz klasi A

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 16:10 ,

Mercedes A140 -00

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 140 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione