Durrës | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A 140

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 140 | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 15:32 ,

OKAZION A-CLASS

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:16 ,

Shitet a clas

Historiku i makinës

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 21:25 ,

A class

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:06 ,

shitet

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 12:52 ,

Shitet benc Aklas

Historiku i makinës

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 09:59 ,

Mercedes Benz A 140 viti 2009 Benzin gaz

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 10:00 ,

shitet

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 22:25 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 14:46 ,

Shitet Viti 2003 me letra deri qeshore 2021

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 09:01 ,

Mercedes A140 benzin+gaz

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 09:01 ,

shitet ndrrohet

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 22:41 ,

❌Mercedez Benz A class Benzin+Gaz 2000€❌

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 10:44 ,

A Class benzin Gaz

Historiku i makinës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 10:44 ,

A Class LPG

Historiku i makinës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 19:08 ,

Mercedes-benz a-class okazion

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Tet 01:40 ,

A clas

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:56 ,

Okazion 1700€ i Diskutushem

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 17:08 ,

A clas 140

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 08:29 ,

U shit flm merrjep.al

Historiku i makinës

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 08:29 ,

U Shit Flm Merrjep.al

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 15:32 ,

A class benzin

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 00:26 ,

A class benzine

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 22:27 ,

Mercedes a class

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 20:25 ,

Shiteta a clas

Historiku i makinës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:40 ,

Mercedes Benz A140

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 15:19 ,

Shitet A Class benzin 140

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 09:36 ,

Mercedes A 140

Historiku i makinës

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 00:01 ,

shitet benz A class

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 12:45 ,

A class 25 dhjetor i 1999

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 15:07 ,

Makine

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 12:22 ,

Shes makin Benz mercedez

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Jan 11:22 ,

Shes makine Benz Mercedez

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Dhj 15:55 ,

shitet

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 22:14 ,

Shitet A class

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 18:12 ,

Super okazion a class

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 17:12 ,

Mercedes-Benz A140 benzin

Historiku i makinës

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 21:51 ,

Benc 140 gaz benzin shume economic

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 22:37 ,

Benc a clas 140 gjendje perfekte

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 07:36 ,

Okazion Shitet benz A class

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 17:20 ,

Mecedes

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 20:32 ,

A class140

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 16:58 ,

Mercedes benz

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 15:12 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 11:05 ,

Okazion

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 15:49 ,

Shitet ose nderrohet

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 18:13 ,

shitet

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 16:24 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 13:39 ,

Okazion Mercedez Benz A140 benzin 2000 EURO

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:05 ,

Mercedes-Benz A140

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 17:53 ,

Mercedes-Benz A140

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 140 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione