Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin gaz - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 1093
Opel , 510
Ford , 475
Fiat , 303
BMW , 198
Audi , 185
Volvo , 164
Renault , 132
Peugeot , 97
Citroën , 84
Nissan , 66
Jaguar , 64
Seat , 62
Toyota , 49
Chevrolet , 45
Porsche , 45
MINI , 40
Hyundai , 40
Alfa Romeo , 33
Mazda , 31
Mitsubishi , 31
Suzuki , 30
Lancia , 27
Kia , 23
Honda , 23
Škoda , 22
Chrysler , 17
Jeep , 14
Smart , 13
Daewoo , 13
Land Rover , 12
Rover , 12
Daihatsu , 12
Hummer , 11
Dodge , 10
Cadillac , 6
GMC , 6
Lincoln , 3
Saab , 3
Infiniti , 3
Buick , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzin gaz Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 11:58
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 21:50
Linku:
Makina , Durrës

✅ SHITET ✅ C Class C300 BENZINE-GAZ �� +355 69 328 3387

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:28 Makina , Durrës

Ford mondeo.20.viti.2008.Benzin .��������

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:27 Makina , Durrës

SUZUKI SX4 OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 Makina , Durrës

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin gaz viti 2013

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Mercedes Benz Evo Automat Benzin Gaz

7 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 Makina , Durrës

Audi A4 Viti 2004 Motorr 2.0 Benzin Kamje Automat me dogan

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:22 Makina , Durrës

Fiat Punto evo 1.4 Benzin/gaz Automat 2012 sapotarguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz 2009 sapo targuar letra 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 Makina , Durrës

Bmw e36 cabrio

3 299 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:21 Makina , Durrës

Golf 5 ����Viti 2006 Motorr 1.6 Benzin Baxha xhami Me dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 Makina , Durrës

Hyundai tucson 2019

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Super okazion S presidenzial

16 800 EUR

Dje 22:10 Makina , Durrës

❌ OPEL ASTRA 1.4 BENZIN GAZ V 2009 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:33 Makina , Durrës

❌ OKAZION ❌Ford Fiesta TITANIUM 1.4 Benzin/Gaz 2010 Manual

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:05 Makina , Durrës

OKAZION FORD MAVERICK 2.0 GAZ BENZIN 2004 4×4

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 Makina , Durrës

VOLVO S60 2.4 BENZIN-GAZ FULL OPTION ������������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2006 I ARDHUR NGA ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 Makina , Durrës

Shitet Hyundai i20 Benzin gaz e 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C300 4 Matic 2012

9 888 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:20 Makina , Durrës

Mercedes Benz

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Makina , Durrës

Volvo xc-60 R design

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Makina , Durrës

SHITET OSE NDERROHET SKODA OCTAVIA BENZIN~GAZ

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 Makina , Durrës

Volvo ���� Viti 2005 Motorr 2.4 Benzin +Gaz Automat

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:22 Makina , Durrës

W204

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:22 Makina , Durrës

X5 2010 benzin OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:17 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:08 Makina , Durrës

Lancia Ypsilon 2009 Benzin+Gaz

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:48 Dyqani Makina , Durrës

����MERCEDES A CLASS BENZIN-GAZ AUTOMAT FULL PANORAM����

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:13 Makina , Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:13 Makina , Durrës

Ford focus benzin gaz 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:17 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:14 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE VITI:2007 FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:14 Makina , Durrës

C 300 BENZIN/GAS VITI:2012 FULL OPTION SHUM E VECANT

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 Makina , Durrës

Fiat Bravo Benzin Gaz viti 2007

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 Makina , Durrës

Okazion Jeep 2.4Benzin Gaz Super Ekonomik

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:23 Makina , Durrës

Suzuki SX4 1.6 Benzine/Gaz Gjendje Perfekte!!

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:20 Makina , Durrës

Okazion!! Golf 6 1.6 Benzin/Gaz Fabrike Super Gjendje!!

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:50 Makina , Durrës

Mercedes-Benz E280 4Matic Benzin Gas

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:47 Makina , Durrës

����OKAZION B.class 19000km .200 Benzin .Automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:27 Makina , Durrës

Audi A4 3.0 V6 Sline

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:50 Makina , Durrës

C 280 V6 Benzin+ Gaz

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:50 Makina , Durrës

Mazda 2 Automatike

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:45 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:42 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 ME DOGANE TE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:39 Makina , Durrës

����mercedes s350 benzin/gaz 2005

7 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:38 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY BENZIN/GAS 2.0 ECO FUEL VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:35 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:35 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin gaz | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione