Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat altea - Makina Të gjitha në Kukës

Seat , 13
Audi , 6
BMW , 2
Fiat , 1
Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat altea,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Seat altea Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:12 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:12 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW CADDY MAXI AUTOMAT 1.6TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA��������

11 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:12 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:12 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO PANORAMA

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes-Benz VIANO 3.0CDI 2010 sapo ardhur nga zvicra

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

AUDI A3 Look S-Line

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF5+ 1.9TDI���� OKAZJOOOON!!!!

3 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN 2.0 TDI PARTIKULAR

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 18:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI AUTOMATIK ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
20 Pri 09:21 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Kukës

OKAZJON ��OPEL ZAFIRA SAPO ARDHUR

3 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 19:27 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat Altea Automat 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 07:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kukës

I SHITUR

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 12:27 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kukës

U SHIT

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 09:19 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat Altea

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 04:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 13:26 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat Altea 1.9 TDI KLIM Transpoter 2 Ulse 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 15:28 Makina  ·  BMW  ·  745  ·  Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:06 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 17:42 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

shitet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 20:57 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat Altea 1.9 TDI nga Gjermania

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 12:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:40 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Kukës

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 14:36 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat Altea 1.9TDI

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 18:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 11:07 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

SEAT ALTEA 1.9 DIZEL

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 22:08 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat altea 2.0 tdi

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 20:32 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat Altea 2009 !!!!!!!!!!

2 650 EUR Çmimi me zbritje

01 Korr 21:34 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat altea 1.6 benzin manual

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 22:04 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shiten 7 kerra komplet

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 21:05 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

SEAT ALTEA 2.0T(DI) 170PS

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 00:02 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kukës

Seat altea 1.9 diesel 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat altea | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione