Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw seria 3 - Makina Të gjitha në Korçë

BMW , 71
Fiat , 2
Audi , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw seria 3,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw seria 3 Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:30 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

OKAZION BMW SERIA 5 MODEL FACELIFT 2008 ����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2004 NE LEJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 17:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf viti 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 20:01 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Shitet BMW Seria 3 2.0 Benzin/ Gaz 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 15:34 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:34 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 10:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 3.0 TDI 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:25 Makina  ·  BMW  ·  728  ·  Korçë

Shitet me porosi pa dogane bmw seria 7 3.0 benzin 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 10:48 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Korçë

Bmw Seria 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
22 Jan 23:13 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Korçë

BMW seri 5

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 14:22 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Bmw 320

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 11:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Korçë

Okazion!! Bmw Seria 5 Full

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
17 Dhj 09:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

VW Tiguan R-line 4motion

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 17:06 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

BMW seria 3

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
14 Tet 04:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Korçë

Mercedes-Benz GLK 250 4matic bluetec

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 22:39 Makina  ·  BMW  ·  545  ·  Korçë

Shitet me porosi bmw seria 5 gt 3.0 benzine

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 13:24 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Bmw

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 16:45 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 09:07 Makina  ·  BMW  ·  M3  ·  Korçë

bmw e 90

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 13:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5 3.0d full ndrohet

4 000 EUR

21 Korr 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 17:26 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Bmw

4 200 EUR

01 Qer 13:05 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Korçë

Bmw seria 5 528 ����

Online Shitësit të Besuar
30 Maj 22:44 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Shitet BMW E 46 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 16:17 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Shitet BMW seria 3

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 17:51 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Okazion !!! BMW Seria 3 benzine-gaz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 00:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Jan 11:35 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Korçë

U shit faleminderit!! BMW SERIA 5 535i !!

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
14 Nën 12:11 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

!! Shitet BMW 320i !! Okazion 24 ore !!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
09 Tet 17:19 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Korçë

Bmw 330D

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 12:26 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Bmw seria 3 1.8 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 23:51 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

BMW 318ti compact

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 18:56 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

BMW 318ti compact

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 01:10 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Korçë

bmw

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 01:10 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Korçë

bmw

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:43 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Korçë

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Maj 21:57 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Okazionnn

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 23:32 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

bmw ndrohet

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 14:00 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

BMW SERIA 3

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 22:13 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Bmw 320D

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 13:23 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Korçë

Shitet okazgon bmw seria

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 00:56 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Korçë

shitet ose ndrrohet makina tjter

1 600 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw seria 3 | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione