Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford B-Max Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford B-Max | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 18:37 Makina , Elbasan

Ford B-max

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

Ford B-Max 1.5 nafte

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 11:41 Makina , Durrës

FORD B-max

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Maj 23:56 Makina , Elbasan

❌Ford B Max Naft Viti 2013❌Letra te paguara❌

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 14:56 Makina , Tiranë

Ford B-Max benzin & gaz

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 07:54 Makina , Tiranë

Shitet Ford B-MAX super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 15:53 Makina , Tiranë

Ford B Max 1.5 nafte

6 400 EUR

14 Tet 18:45 Makina , Lezhë

Shitet

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 18:43 Makina , Lezhë

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 18:00 Makina , Tiranë

Ford fiesta

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 13:34 Makina , Tiranë

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 21:58 Makina , Tiranë

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 17:03 Makina , Shkodër

shitet fastfoodi, i gatshem per pune.

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 17:45 Makina , Elbasan

Shitet fordi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 20:32 Makina , Berat

Rimorkjo

600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 14:50 Makina , Korçë

Shitet B-Max

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 05:00 Makina , Tiranë

For B-Max

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Sht 12:16 Makina , Lezhë

u shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 14:25 Makina , Fier

Ne gjendje shume te mire

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:37 Makina , Elbasan

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 18:55 Makina , Elbasan

���� FORD C-MAX 1.8 BENZINE����

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 23:11 Makina , Tiranë

Ford 2014 ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 18:24 Makina , Tiranë

Shitet ford b max okazion

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 08:43 Makina , Shkodër

Ford B-Max

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 19:15 Makina , Tiranë

Shitet ford b max

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 22:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford B Max 1.4 B--G viti 2014 Titanium

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 11:19 Makina , Tiranë

Ford Bmax

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 22:56 Makina , Tiranë

Ford B-Max 1.5 Nafte viti 2013

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 20:01 Makina , Mat

Veturë fiord transit

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 11:37 Makina , Lushnjë

Shitet ne gjendje te mir

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Shk 11:25 Makina , Tiranë

FORD B-Max

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 20:51 Makina , Fier

Ford Fokus

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 09:14 Makina , Tiranë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 11:45 Makina , Tiranë

Okazion

60 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 19:09 Makina , Tiranë

Oakzion

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 18:39 Makina , Dibër

Ford B Max

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 15:00 Makina , Shkodër

Ford connect

5 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 23:04 Makina , Berat

Ford B-Max

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 22:31 Makina , Bulqizë

fiat

2 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 17:42 Makina , Tiranë

Okazuon Ford B-max ( makine kompanie ) 7999 €

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Gush 18:09 Makina , Tiranë

Okazion

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Gush 12:48 Makina , Tiranë

OKAZION

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 22:36 Makina , Dibër

Dua te shes

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 13:23 Makina , Tiranë

Shitet Ford B Max 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Tet 20:30 Makina , Tiranë

Ford fjesta kamjo automatike cmimi800€

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 17:09 Makina , Tiranë

Ford Bmax

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 15:45 Makina , Vlorë

Okazion Ford focus 1850 euro

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 15:15 Makina , Fier

Ford Fiesta benzin 1.4

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford B-Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione