Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Aerostar Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Aerostar | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Mar 09:57 Makina , Korçë

Gut

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 17:33 Makina , Tiranë

Shitet Ford Everest 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 13:05 Makina , Elbasan

ford conect motorr 2000 0682711589

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 19:58 Makina , Korçë

Ford

700 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 17:10 Makina , Lushnjë

Shitet fugoni fordi ne gjendje super

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 19:26 Makina , Elbasan

Gnkk

400 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 02:00 Makina , Tiranë

Shitje

6 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 21:50 Makina , Durrës

��Okazion ndrrohen ��

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 20:20 Makina , Durrës

kerkoj makine

1 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:30 Makina , Durrës

Ford galaksy

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 10:59 Makina , Tiranë

Okazion ford rrulon

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 12:03 Makina , Korçë

Sharon

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 16:49 Makina , Fier

Fugon

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Dhj 15:55 Makina , Tiranë

super okazjon

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 18:43 Makina , Tiranë

Ford dizel

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 19:54 Makina , Tiranë

ford okazion

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 16:41 Makina , Korçë

Fugon Ford pa letra

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 18:13 Makina , Durrës

Ford Aerostar dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 18:46 Makina , Vlorë

ford tranzit connect

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 16:57 Makina , Vlorë

ford

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:23 Makina , Librazhd

Shitet ford pa letra

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Shk 17:20 Makina , Tiranë

Shitet aktivitet berberi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 17:51 Makina , Durrës

Fort madherik

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 17:42 Makina , Korçë

Okazion

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Tet 12:00 Makina , Durrës

Carotreci

8 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 15:20 Makina , Durrës

Ford Transit dizel -03

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 22:40 Makina , Tiranë

Ford Aerostar -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 12:57 Makina , Tiranë

Ford Focus -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Aerostar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione